Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Drága napszemüveget mivel...

Drága napszemüveget mivel lehet tisztítani?

Figyelt kérdés
Régen a 2-3 ezer forintos Dm-es napszemcsiket simán alkoholos törlőkendővel letakarítottam, hatéknoyan leszedett minden maszatot. Egy 45 ezres ray-bannel ezt nem merem eljátszani, nehogy megmarja a lencsét. Szappan + víz és a hozzáadott törlőkendő meg se közelíti az alkohlos törlőkendő kényelmét, hatásosságát.

2019. szept. 21. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szemüvegtörlő?
2019. szept. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vettem hozzá egy jó minőségűt, de jobb lenne vmi lötty is rá :)
2019. szept. 28. 16:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Találtál valami jót, ami bevált?
2020. máj. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hali, vettem ilyen mikroszálás szemüveg törlőkendőt.
2020. máj. 7. 15:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Köszi, hogy írtál! :-) Gondolom, mielőtt a törlőkendőt használjuk, azelőtt le kell mosni a napszemüveget, legalább vízzel. Vagy te hogy szoktad csinálni?

És bevált a Ray-Ban?

Remélem írsz; kicsit rákattantam a témára, azért, mert valamelyik nap akkora napfény volt, rajtam pedig épp nem volt napszemüveg és meg is fájdultak a szemeim. Ilyet nem akarok többet...

Érdekel, hogy szerinted a most általad használt Ray-Ban jobban védi a szemeidet, mint pl. a dm-es napszemüvegek?

Nekem egy régebbi Pierre Cardin van, az elég jó, de volt nekem is dm-es és nem vagyok abban biztos, hogy az elég védelem volt. Arra készülök, hogy beviszem egy optikába és beméretem a lencséket.

Örülök, ha írsz még!

2020. máj. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!