Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit ajánlotok egy extrém...

Mit ajánlotok egy extrém kövér srácnak? Mit szabad hordanom és mit nem?

Figyelt kérdés
Olyan 70-80 kiló felesleggel kell engem elképzelni. Milyen ruhákat viseljek? És mi az amit kerüljek?

2019. szept. 17. 22:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
50%

Ember, ami rád megy, olyat hordja.

Kezdj el az egészséged miatt lefogyni.

2019. szept. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%

Először is egy dietetikus tanácsait! Ezt egy olyan írja neked, aki most 98Kg és három éve még 151 volt. igaz rohadt sok akaraterő meg egy jó háziorvos is kellett hozzá aki közölte: Vagy lefogy vagy tíz év múlva nagyon sokat fogják szidni a temetkezési vállalkozó emberei.


Ez úgy meggyőzött.


Ne haragudj meg, de mi akik voltunk vagy vagyunk kövérek azoknak igazán semmi se áll jól. Én ilyen 7-8X-es pólókat és ingeket hordtam külön a hatalmas seggemre szabott nadrágokkal.

2019. szept. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok törődést de azt hiszem nem ezzel kapcsolatban kérdeztem. Honnan tudjátok eleve hogy nem teszek semmit a fogyással kapcsolatban? Meg egyáltalán mi közötök hozzá? Csak azért mert éppen most nagyon kövér vagyok az nem jelenti azt hogy később is az leszek. De ha igen, még egyszer, mi közötök hozzá? Szeretnék a súlyomnak megfelelően öltözködni amennyire lehet. Úgyhogy kérem ha valaki hozzá szeretne szólni, legyen a mondanivalója minél relevánsabb.
2019. szept. 17. 23:22
 4/24 anonim ***** válasza:
68%

Szerinted? Normalis farmer, vaszon nadrag

Lehetoleg ne muszalas polok, ingek, puloverek.

Semmi kulonckodes nem kell, egyszeru tiszta ruhazat es ennyi

2019. szept. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%

Nagyjabol polo (lehetoleg hosszitott fazon, es akkor kevesbe log ki a hasad) es bo szaru nadrag. Jol szellozo anyagok, lenvaszon, gyapju lenne a legidealisabb. Esetleg vannak ilyen jo hosszu kardiganok, az praktikus lehet, mert a ruha hosszabol is felvasz a tulsuly.A cipore nagyon figyelj hogy kenyelmes legyen, es minel tobb terhelest vegyen le a labadrol.

Sajnos en magamon ugy vettem eszre hogy egy bizonyos suly felett gyakorlatilag mindegy mit veszek fel, hiaba akarom takargatni, ugyis latszik, hogy mekkora vagyok, inkabb arra menj hogy kenyelmes legyen, de igazan jol mar semmi nem fog allni.

2019. szept. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan márkák amik kifejezetten nagy méretben is gyártanak divatos dolgokat,ami fontos,hogy passzos ruhákat ne hordj,viszont a túl bő oldalra se ess át,mert akkor még nagyobbnak fogsz látszani.
2019. szept. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
50%
Pozitív választ akartam adni, de miután jóindulatú válaszokra ilyen bubkón reagáltál, nem fogok. Mindegy, mit veszel fel. Szűk duplája vagy az egészséges testsúlynak, rajtad semmi sem fog jól állni és semmi sem tudja ezt elrejteni. Amit kerülj, az a tömegközlekedés és a kisebb liftek.
2019. szept. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

#5, #6: köszönöm a válaszaitokat!

Kedves #7, te meg kerülj el engem ha kérhetlek. Kár volt erre pocsékolnod az időd.

2019. szept. 18. 08:09
 9/24 anonim ***** válasza:
37%

7-es! Egy cipőben járunk! Én is normális választ akartam adni, aztán megláttam "malacka" hisztijét arra, ha valaki megmondta az igazat...


Ne félj röfi, már itt se vagyok!

2019. szept. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Te vagy a disznó hogy így beszélsz másokkal
2019. szept. 18. 12:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!