Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek tetszenek az Amnesia...

Nektek tetszenek az Amnesia vagy Mayo Chix ruhák?

Figyelt kérdés

Nekem az Amnesia még mindig kedvencem, de az egyszámozású ruhák kicsik rám, mert magas vagyok, vagy nem tudom...


A Mayo Chixet viszont utálom. Szerintem ízléstelen lett minden. Korábban imádtam a télikabátokat onnan, meg egy-két kardigánom, pulcsim volt onnan, ami tényleg szép. De most ezek a rikítós, fényes, mindem féle csicsás neon ruhák undorítóak. Kaptam anyukámtól most egy pulcsit. Nagyon büszke volt magára, mert régen szerettem, de az egész eleje egy nagy Mayo Chix felirat...

Nem tudom, mikor gimis voltam 5-6 éve volt minden lánynak onnan a cucca... Talán felnőttem, vagy nem tudom. Sokkal szebbeket lehet kapni, ugyanolyan áron, ami nem ennyire csicsás. Persze most is akadhat egy-egy szép darab, de mostanában nem láttam. Az Amnesia ruhák kicsit felnőttesebbek és talán jobb minőség is, ott sem szeretem a csicsás dolgokat.


2019. szept. 25. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Nekem már 10 éve is csicsás volt, most is az.
2019. szept. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon ritkán találok magamnak olyan ruhát,ami tetszik.Nem jön be ezaz óriási logó/felírta stílus.
2019. szept. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Az Amnesia nekem nagyon stílusom, nagyon tetszik, bár ott is van ami nekem túl sok. Egy egyszerű alapdarabbal szeretem kombinálni az onnan vett ruháimat. A mayo viszont nekem már nagyon csicsás és olyan gagyi is.
2019. szept. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Ízléstelen, giccses, gagyi, túlárazott.

Dolgoztam amnesia boltban...a ruhák eladási ára kétszerese a beszerzési árnak.

Tehát egy 20 ezres tunikát a bolt 10 ezerért vesz meg. Mi ez, ha nem lehúzás? Amikor 50%-os leértékelés van, akkor is megéri a boltnak, mert a befektetett pénze visszajön, és nem marad a nyakán a rongy.

Nekünk, eladóknak 20% kedvezményünk volt... Persze elvárás lett volna, hogy amnesia ruhákban dolgozzunk. 90 ezres fizetéssel, meg némi jutalékkal, ami csak extrém magas bevétel után járt.

2019. szept. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mayo chix minősége is sokkal rosszabb, mint az Amnesia cuccoké.
2019. szept. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!