Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfi női ruhában?

Férfi női ruhában?

Figyelt kérdés

Szeretnék egyszer teljesen női ruhákba felöltözni. Rakott szoknya, harisnya, magassarkú, valami nőies felső, mondjuk blúz.


Nem vagyok meleg egyáltalán, csak ki akarom próbálni, hogy a nőknek milyen érzés egy ilyen szettben lenni. Nekem tetszenek az ilyen ruhák, de kevés lány hordja, ezért akarom megtudni, mi ennek az oka.


Elítélnétek ezért, vagy elfogadnátok? Szerintetek hogyan kivitelezhető a dolog? Vegyem meg magamnak a cuccokat, és várjak egy alkalomra, mikor teljesen egyedül leszek?


F/24



2019. szept. 27. 12:37
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Mondjuk abban valóban van igazság, hogy a nők már régóta férfi ruhát hordanak utcára rendszeresen, én pedig csak egyszer akarok kipróbálni egy női szettet úgy, hogy senki nem látja, és mennyire másabb válaszokat kapnak a hölgyek, mint egy férfi.
2019. szept. 28. 10:51
 12/31 anonim ***** válasza:
80%

10.

Pontígy van csak mint ha beleolvastál a nőket még bíztatják is.

Mellesleg egy ruhától senki sem lesz meleg.


Kérdező!


Amit láttál a linkjeimben nem más mint öltözködési diszkrimináció a nők javára.

A férfiak ebben az országban pont az ellentetje annak ami az arab országokban van a nőkkel szemben.

És az a baj hogy t. a kivételnek,de sok pasi még saját maga ellen is uszít azzal,hogy rettegnek a női vagy nőies ruháktól.

Ellenben a nők ezen a rettentő fóbián már rég túltették magukat aminek meg is van a hatása.

2019. szept. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
87%

Nem a kérdező vagyok, csak egy válaszoló. Én férfi vagyok és a nőket szeretem. Nem vagyok meleg. Pontosan tudom, mert elképzeltem már, és egyszerűen utálnék egy férfival lenni. De igenis van olyan, hogy egy heteró férfi kíváncsi rá, milyen érzés szoknyát viselni, magassarkút felvenni. Minden gyerek kísérletezik otthon a szülei ruháival, csak van, hogy nem épp a fiú az apjáéval, hanem az anyjáéval. Nem ritka. Velem is az van, hogy kellemes viseletnek tartom a szoknyát. Amúgy skót szoknyáim is vannak, csak hát azok vastagabbak. Nyáron jobb a vékonyabb szoknya.


A ruhákra a nemeket az emberek aggatják rá és az mindig változik. Lásd pl a magassarkú is előbb férfiviselet volt. Van is magassarkú cipőm, méretben ugyanakkora, mint a férficipőim, de mégis, nagyságra, látványra kisebb és szebb. Nem olyan otromba nagy. És én tudok is benne járni. Van barátnőm, tud ezekről. Elfogadta. Csak Magyarország konzervatív lakosságának e kicsit sok. Nem is élünk ott...


Amelyik nő meg ezért megkövezne, az nézzen magára, a nadrágjára, vagy az olyan nőtársaira, akik a rövid hajukkal akár férfinak is nézhetnek ki... Száz-száztíz éve még a nőknek sem volt szabad mindent viselni...


A kolléganőim szerint bátor vagyok és ezért becsülnek. Nagyon sokan nem vállalnák ezt fel, de tudom, hogy itt-ott van olyan férfikolléga az épületben, aki csinálja ezt. Megjegyzem, nehéz volt, de több önbizalmat adott és azóta más dolgokban is bátrabb merek lenni. És ez csak ruha. Meg hát, egyszer élünk. Vannak a Földön ennél ezerszer rosszabb dolgok is, amin meg alig háborodnak fel. Hagyni kell az embereket élni...

2019. szept. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig mindenre kiváncsi vagyok/voltam. Ezt a témát a barátnőm által kipipáltam. Izgató dolog a ruhacsere. Titokban várom a következő adandó alkalmat erre.
2019. szept. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen utolsó jól mondja! Aki kíváncsi valamire, az kíváncsi, ezzel nem lehet mit tenni, inkább mint hogy ezért akár feszültség is legyen benne, mert a fejébe ott motoszkál hogy de kíváncsi vagyok milyen lehet ez, és most nem csak arra gondolok hogy férfi női ruhát akár fel próbálni hanem akár mi más is lehet. De itt jelen esetben erről van szó hogy egy férfi ki akarja próbálni a női ruhát, hát akkor had tegye azt és utána majd meg lesz a saját kis véleménye és kész. Úgy hogy én nem ítéllek el ezért. Lehet azért is nem mert én is voltam hasonló helyzetben és nekem is segített a párom benne, és nagyon jól esett hogy így állt hozzá, azóta volt hogy még történt máskor is, de a lényeg a hozzá állása volt, és hogy még bízik bennem ennyi.
2019. okt. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
88%
Én se itéllek el! Mint előttem is írták, nagyon sok fiút hajt a kiváncsiság, hogy kipróbálja, hogy milyen lehet a női ruha, és mit érezhetnek a nők. És ez izgi! A selyem fehérnemű, a melltartó pántjainak szorítása, a szellős szoknya, a magassarkú cipőben egyensúlyozás, a smink illata.. Nincs ebben semmi elítélendő! Zárd magadra az ajtót, és csináld. Én lebuktam mikor anyán ruháit felvettem 14 évesen. Nem csinált belőle botrányt, megoldottuk. Aztán párommal játszottunk szerepcserét, átöltözést. Testszett neki, és nekem is jó volt! Gyakran eljátszuk. Csak megfelelő partnert nehéz találni aki eltűri, de aki még támogat si ebben az még nehezebb. De ne add fel!
2019. okt. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!

Ez nem akkora nagy bűn hogy úgymond eltűrjék!

A nők is simán fel is vesznek férfi ruhát először csak kíváncsiságból,próbából aztán komfortosnak találják és hordják utcán is.

Én pont így voltam a nejlon harisnyával anno a párom adta rám mert télen is bringázok és aggódott nehogy csak egy nadrágban menjek bringázni majd anyyira megtetszett, hogy hűvösebb időben rövidnadrág alá veszek egyet és megyek bringázni vagy kutyát sétáltatni.

Nem zárt ajtó mögött! Miért is kéne bújkálnom? Tiltja a törvény ha nem a nemedhez készült ruhát viseled?

Ahogyan a nőknél úgy majd nálunk is megszokják az emberek, de ha bujócskáztok mit a rablók akkor ne csodálkozzatok hogy furcsálják.

A fülbevalót meg a hosszú hajat is megszokták pasiknál csupán minden idő kérdése.

Ez meg csak egy ruhadarab.

2019. okt. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

17-esnek :)


Pont ugyanezt csinálom én is, csak női cipőkkel. Nem rejtegetem. Majd mrgszokjåk. A kollégáim már azt furcsållják, ha férficipőben vagyok. Ma is így mentem el egy céges tréningre. Barátnőm nézte is reggel, hogy ez-e a megfelelő egy ilyen helyre, de nem bántam meg, jó volt így végigmenni a városon :)

2019. okt. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

18!

Nagyon helyes!


Több ilyen bátor és hasonló hozzáállású férfi kéne és szépen mindent belehetne vezetni a köztudatba.

A nők is így kezdték a férfi ruhákkal és mint a példa mutatja jól haladnak vele.

Nem beszélve arról hogy így színesebb a ruhatár is.

2019. okt. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
17-es! Tele van a Gyak azokkal a kérdésekkel, hogy hordhatnak e férfiak harisnyanadrágok, pláne igy ősz környékén. Elég megosztóak a válaszok! Én a magam részéről hidegebb időben a nadrágom alatt mindig azt hordok, 20-100 DEN-esig, az időtől függően. Nekem is párom adott először egy 20 DEN-est,és tényleg nem rossz. Mondjuk ez messze van attól a kiváncsiságtól, hogy mit éreznek a nők?
2019. okt. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!