Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfi női ruhában?

Férfi női ruhában?

Figyelt kérdés

Szeretnék egyszer teljesen női ruhákba felöltözni. Rakott szoknya, harisnya, magassarkú, valami nőies felső, mondjuk blúz.


Nem vagyok meleg egyáltalán, csak ki akarom próbálni, hogy a nőknek milyen érzés egy ilyen szettben lenni. Nekem tetszenek az ilyen ruhák, de kevés lány hordja, ezért akarom megtudni, mi ennek az oka.


Elítélnétek ezért, vagy elfogadnátok? Szerintetek hogyan kivitelezhető a dolog? Vegyem meg magamnak a cuccokat, és várjak egy alkalomra, mikor teljesen egyedül leszek?


F/24



2019. szept. 27. 12:37
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

20.

Persze hogy megoszlóak a vélemények mert nem azt tesszük amiről korábban írtam.

Csupán idő kérdése az egész, vagy meg kell fogadni annak a kommentelőnek a tanácsát aki CSAK a lányok férfi ruha viselésénél szokott ajvékolni hogy mindenki magának öltözik nem másnak..

2019. okt. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bugyit, meg harisnyanadrágot hordhat férfi is. Mondjuk a mell- és harisnyatartónak mindennnapi viseletre nem sok értelme van. (De alkalmanként elmegy.)
2019. okt. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
50%
A fecske majdhogynem bugyi és erre a harisnyanadrág már nem is akkora nagy szám.
2019. okt. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam fentebb, hogy én a női cipőket hozom előtérbe. A csütörtöki-pénteki tapasztalatom az, hogy nem mindenki vette észre, páran megnézték, és senki nem szólt be vagy bántalmazott... Igaz, ez most nem magassarkú volt, hanem 3-4 centis Tamaris (ballerina) cipő. De sokszor van, hogy magassarkúban is jövök haza, de akkor sincs baj... Igaz, az hangosabb...
2019. okt. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, szoktatni kell a jónépet úgy ahogy anno a lányok tették a férfi ruha viseléssel.

Gondolom jól megnézték régen az első nőt aki nadrágot kezdett viselni, de a végén megszokták.

Még így is azt kell mondjam a női ruhatár nagyobb és jobb komfortal szolgál mint a szürke egyhangú férfi.

2019. okt. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
50%
Me to
2019. okt. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Én "csak" női cipőket szoktam hordani. Nagyon szeretem a magassarkú/magastalp/platformos cipőket. Jó pár éve amikor divat volt a "holdjáró" (klasszikus) akkor tetszett meg. Először csak kiváncsiságból vettem fel, de nagyon bejött. Most is van több. Szerintem nincs benne semmi rossz.
2019. nov. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
86%

Ha szeretnéd kipróbálni tedd! Mondjuk a határokat neked kell meghúzni. Én is így vagyok ezzel. Mondjuk én csak harisnyát szeretek hordani, más női ruha nem érdekel. Én sem vagyok meleg ez tutibisztos, de még csak biszex sem, mert egy meztelen férfi látványa számomra inkább taszító! Mondjuk én ezt nem "viszem ki" az utcára, hanem azt csinálom, h 1-2 havonta egy hétvégén kivonom magam mindenből, nem megyek sehova, nem jön hozzám senki, és myugodtan tudok hódolni ennek a dolognak. Szerintem jobb ez így egyenlőre, aztán majd alakulnak a dolgok valamerre. Csak én úgy vagyok vele, h elfogadom, ha valakit ez zavar, és nem szeretnék konfliktust emiatt.


És vééégre már,h kezdik felfogni, h ezektől a dolgoktól nem meleg valaki! A melegek nem vonzódnak a női dolgokhoz. Van pár meleg ismerősöm és én ezzel pontosan tisztában vagyok, évek óta mondom már,de senki nem hiszi el. Hátha majd ezután.

2019. dec. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

A rakottszokny a világon a leginpraktikusabb. Azaza oka annak, hogy nem hordjuk.

A többi pedig semleges.

Egy bluz igazából nem másabb mint egy ing.

A harisnya pedig egy női jéger alsó.

A magassarku na az már csajosabb.

Ha nagyon magas a sarka akkor irtó kénylemetlen.

2020. febr. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Davidka210 válasza:
100%
Nos én már több mint 10 éve női ruházatot hordók jelenleg 32 vagyok. Van egy lányom, van feleségem. Tök jól megvagyunk.
2023. aug. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!