Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, eljönnétek fehér ingben,...

Fiúk, eljönnétek fehér ingben, öltönyben randizni, ha a lány kérné? Milyen ruhában legyen a lány cserébe?

Figyelt kérdés
L/18

2019. okt. 8. 12:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha illik a helyhez, helyzethez. És nem biztos, hogy fehér ingben. Vannak nagyon szép, nem fehér öltönyingek.
2019. okt. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Alap, 10-ből 7 esetben amúgy is öltönyben járok.
2019. okt. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Már a randin meg kell felelni? Hm. Nem.


Maximum akkor, ha olyan helyre megyünk randira, de akkor meg alap. Viszont csak úgy, gyere el öltönyben, ingben, mert nekem az tetszik. Áhh. Áhh. Milyen kapcsolat lesz abból.

2019. okt. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ne kérj meg senkit erre.
2019. okt. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

3. és 4.


Miért ne jelezhetné a partnerének, hogy "kiöltözős" randi lesz?


Mondjuk SZERINTEM, alap, hogy elegánsan megyek randira, kivéve, ha speciális programról van szó, pl.: túra, lőtér, uszoda,...

2019. okt. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

Nekem mindegy, bár én inkább jobb szeretem önmagamat adni, mintsem eladni magamat.


Elvégre abba szeressen bele, aki vagyok, ne abba, aki nem vagyok. Nyilván megtisztelem a partnert egy normálisabb ruhával, de azért nem fogok öltönyben meg fehér ingben menni egy randira. Kivéve ha nem színház, vagy egy nagyon elegáns és nívós étterem, amiről szó van. De én még nem hallottam olyanról, hogy menjünk színházba randi címen.

2019. okt. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

#5: A kérdésben szó sincs arról, hogy a randi kiöltözős lenne.

Mellesleg a lány hív randira? Ő szervezi? Neeem, köszönöm,az udvarlós lányokat meghagyom azoknak a pasiknak,akik gyávák.

2019. okt. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A kérdésben nem az szerepel hogy,a lány hív randizni.Csak arra kérne hogy a leírt ruhában gyere.

Én talán elmennék. Milyen ruha cserébe? Hmmm. Bőrhatású leggings,magassarkú,meg egy szép felső. Kedves kérdező! Te ezt bevállalnád?

2019. okt. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Kedves utolsó, persze, hogy bevállalnám. Milyen szép felsőre gondolsz?

2019. okt. 8. 20:48
 10/16 anonim ***** válasza:
#9; Találjuk ki magunktól,miért kérnél ilyet , vagy elárulod?
2019. okt. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!