Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, eljönnétek fehér ingben,...

Fiúk, eljönnétek fehér ingben, öltönyben randizni, ha a lány kérné? Milyen ruhában legyen a lány cserébe?

Figyelt kérdés
L/18

2019. okt. 8. 12:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem jobban jársz, ha olyan pasival kezdesz, aki alapból is hord öltönyt. Akkor nem csak randin néz ki jól, hanem amúgy is.
2019. okt. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Talán bevállalnám, bár nem igazán szeretem magamon a fehér ruhákat.

Cserébe? Valami szép, testhez simulós egyberuhára tudnék gondolni.

2019. okt. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Például: [link]



[link]

2019. okt. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Miért? Én mondhatom a csajnak, hogy hogyan sminkelje magát? Vagy hogy ne vegyen fel magassarkút, mert olyan randit találtam ki? Nem, mert akkor szexista lennék és elnyomnám. Inkább ki kell találnom három programot, egyet, ami kompatibilis magassarkúval, egyet, ami nem feltétlenül, meg egyet, ha esne az eső.


Amúgy meg mindig öltönyt hordok, sok lány szerint kompenzálok valamit, csak még nem jöttem rá, mit.

2019. nov. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Amennyiben a másik fél is kiöltözik, és nem a helyi kocsmába megyünk, úgy semmi akadálya.


Az elvárás részemről fekete kosztüm lenne, fehér blúzzal és szoknyával.

2019. nov. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ha tetszik a lány akkor a siker érdekében benne lennék. Viszont én lányokon inkább a lazább stílusú ruhákat szeretem. Feszülős farmer az sem baj ha egy két helyen lyukas, feszülős póló, sportcipő stb...
2020. márc. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!