Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ez a nagy Vans cipő mánia?

Mi ez a nagy Vans cipő mánia?

Figyelt kérdés

Amerre csak nézek az a bot egyszerű vanc cipő van mindenkin, de még csak nem is a színes változatok, hanem a hagyományos fekete fehér csíkkal. Miért jó ennyire ez a cipő? Meg amúgy nem gáz hogy rohadtul birkának tűnnek benne az emberek? :D Piros változatba gondolkodtam rajta régebben, de most hogy ilyen nagy mainstream dolog lett biztos nem vennék ilyet, tiszta gáz...


De nem csak itthon, külföldön is ez megy. Mire fel?



2019. okt. 11. 13:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ja és 9-es egy se... g.. gfej
2019. okt. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

a Vans is elvileg deszkás márka, mégis aki hordja 99%-ban nem deszkás, nem mellesleg az Adidasnak is vannak deszkás cipői, és a DC-nek is vannak hagyományos utcai cipői ami nem deszkázásra valóak. És hogy lehet úgy kialakítani saját stílust, ha nincs miheztartásod? Igenis zavar ha ugyan olyan cuccokba járnak mások is mint én, mert én pont hogy semennyire se akarok tömegnyomoros majomnak tűnni, DE nem is hordok mindenféle bohóc ruhát meg tetoválom ki magam a lábujjamtól a szememig csak hogy HŰ DE EGYEDI legyek ... érted miről beszélek :D Én csak próbálok megmaradni egyszerű halandó emberként ebben a nagy világban.


A kérdésem meg igazából attól független hogy egyet értek vele vagy nem, tényleg érdekel hogy honnan ered ez az egész mert már a celebek is kezdik hordani ezeket, vagy lehet hogy pont onnan indult?

2019. okt. 11. 22:14
 13/16 anonim ***** válasza:
#11: Te meg egy stilustalan hülye gyerek lehetsz,az jobb? 😊
2019. okt. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
a kérdező egy idióta
2019. okt. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Egyszerűen jó, jól néz ki a cipői meg strapabíróak. Lassan 1 és fél éve hordom a vans old-skoolomat és kb semmi baja sincs, pedig nem kimelem semmitől :DD
2019. okt. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Az ilyenek miatt nem mertem eddig venni:D mert mindenhol az van.. De egy rakat "olcsóbb" cipőm ment már szét, így rávettem magam. Két ezerrel volt több mint az adidasaim és le lehet szólni emiatt is, de sportolni hordom őket és semmi bajuk:D én nem azért vettem, hogy egyedi legyek. Ráadásul szinte mindig úgy járok, hogy ha megveszek valamit utána jön divatba.. Akkor dobjam ki? :D
2020. ápr. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!