Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Péntekre szervez a munkahelyem...

Péntekre szervez a munkahelyem egy csapatépítő vacsit. Arra gondoltam hogy mint a képen ezt a ruhát veszem fel ezzel a harisnyával. Jó lenne így?

Figyelt kérdés
[link]

2019. okt. 21. 11:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem elég közönséges egy csapatépítő vacsorához. De ha neked tetszik, akkor menj ebben. Csini, csak én nem hordanék ilyet a kollégáim társaságában.
2019. okt. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem venném csapatépítőre fel...ez a szett nekem inkább 'ünnepi' vagy nem is tudom milyen...visszafogottabb lennék, nekem túl rövidnek tűnik a ruha, ne érts félre csinos meg minden, de nem oda való...
2019. okt. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Kései Sirató ***** válasza:
84%
Ez egy koktélruha kismamáknak. Ha egyáltalán nincs derekad és nagy a hasad, vagy kismama vagy, akkor jó a fazonja, de még akkor is túl rövid egy ilyen alkalomra. Ahogyan más is írta, közönséges.
2019. okt. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy hol lesz a vacsi. Ez elég alkalmi egy sima vacsorához. Ha lazább hangulatú lesz, akkor szerintem ez sok oda.

Ha ezt húzod, akkor kéne egy blézer is, mert este nincs túl meleg.

2019. okt. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Persze felülre veszek még fel valamit! Nem tudom hogy mennyire lesz alkalmi vagy lazább a vacsi.
2019. okt. 21. 13:35
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez nem igazán oda való :/ , és nem a legdivatosab darad ez a ruha alapból sem. Kicsit többet kellene takarnia . A kßpen lévő lány csinos , nem tudom hogy te vagy e vagy sem , de ez a ruha nem illik hozzá sem, túl olcsó kínais hatása van.
2019. okt. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
Max karácsonyi/szilveszteri bulira lenne jó, picit sok és rövid.
2019. okt. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem csini, milyen cipő lesz hozzá?
2019. okt. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
Nadrágot nem ártana venni hozzá, mert ez kb egy tunika. Irtó közönséges, pedig én szeretem a rövid ruhákat, de ez még nekem is sok lenne. Leülni, táncolni is kényelmetlen lesz benne, ha nem akarsz villantani.
2019. okt. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Én vagyok a képen! Akkor szerintetek ez a ruha túl rövid lenne oda? Tánc vagy ilyesmi nem lesz szerintem.
2019. okt. 21. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!