Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Péntekre szervez a munkahelyem...

Péntekre szervez a munkahelyem egy csapatépítő vacsit. Arra gondoltam hogy mint a képen ezt a ruhát veszem fel ezzel a harisnyával. Jó lenne így?

Figyelt kérdés
[link]

2019. okt. 21. 11:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vennék fel ilyet sehova, céges rendezvényre pedig főleg nem tartanám jó ötletnek.
2019. okt. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
61%
Ülve is ciki, simán villanthatsz, ha egy óvatlan pillanatban felcsúszik. Szerintem ez max egy baráti házibuliba illik, céges vacsorára semmiképp. És ahogy egy korábbi emberke írta, valóban elég silány, olcsó kínai hatása van, felénk a cigó csajok vesznek fel ilyet:/ de ez már magánvélemény persze. Ha hozzápasszintasz mondjuk egy leggingset, akkor már legalább közönséges nem lenne.
2019. okt. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez a ruha buliba való, nem céges rendezvényre. Túl közönséges.

Ha mindenképp ruhát szeretnél, akkor legalább térdig érjen.

2019. okt. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
76%
A ruha is ciki. Meg a céges rendezvények is.
2019. okt. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Lesz ott mélyre ható csapatepites! :D

Tuti azért öltözik igy ki a lányka!

Nem lesz ott véletlen villantas! :D

2019. okt. 22. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szerintem szerezz be egy szép darabot , mert tényleg cigány csajok szoktak ilyet felvenni bulizni ezt már nem akartam hozzáírni azért is írtam neked ezt az olcsó kínai hatást! Nézegess h&m en pl. Ott viszonylag olcsón tudol vásárolni odaillőt még a leárazás részlegen is mindíg vannak szép finom csipkézettel ellátott megfelelő hosszúságú elegáns ruhák. Vagy térdig érő szoknyák. Én rengeteg elegáns darabot fogtam már ki ott ami 10 -15 e helyett 3-4 e -ért vásároltam meg.


Nem feltétlen kell ruhát felvenned.Ha egy szoknyát húzol egy (muszlin ) finomabb anyagú inggel egy magassarkúval és áttetsző üvegszálas harisnyával az is nagyon szép lehet.felülről Fehér ,alulról halvány fáradt rózsaszín /bézs színekre gondolj.

De akár vilehetsz elegáns hosszú újjú hosszú szárú overállt is. Az ékszerek amit a képen viselsz és a kis táska szerintem szépek . Ilyen szetthez , színekhez egész biztos hogy illik.

2019. okt. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Kései Sirató ***** válasza:
Ilyen jó alakkal nagyon sok lehetőséged van, hogy jobban kinézz, mint ebben a ruhában. Optikailag nagy hasat kreál neked ez a ruha, nem csinos, úgy, ahogy van, szerencsétlenül néz ki és igen, sztem is cigányos.
2019. okt. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Villantani nem akarok, arra oda szoktam figyelni.
2019. okt. 23. 10:07
 19/20 anonim ***** válasza:

Most ha nem vagy hajlandó semmilyen kritikát, tanácsot elfogadni, akkor minek kérdeztél?! Ha már úgyis eldöntötted, hogy ezt a nyugati aluljárós kinézetű sejhajtakarót veszed fel?

Sosem értettem ezeket...Bizonytalan vagy (nem ok nélkül), így kérdezel, ahol feketén-fehéren leírja mindenki kb ugyanazt, hogy cigányos, ízléstelen és ebben a formában még közönséges is ez a ruha. Erre te most még jobban ragaszkodsz hozzá, mert úgysem fogsz villantani :D hát nem csak az a baj vele. Nem mellesleg tényleg jól nézel ki, szinte bármit felvehetnél helyette, ami jól állna és még ízléses is lenne. De ha ezt akarod, akkor vegyed, csak tényleg nem értem, minek kérdeztél, ha semmiben sem hallgatsz ránk.

2019. okt. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Még nem döntöttem el sőt az itteni vélemények miatt elbizonytalanodtam a ruhával kapcsolatban. Csak írtam hogy nem azért venném fel ezt mert direkt villantani akarnák.
2019. okt. 23. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!