Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Matrózblúz munkában?

Matrózblúz munkában?

Figyelt kérdés

Színházban dolgozom diákmunkásként. Azt mondták mehetek nyugodtan ünneplőben, matrózblúzban. Elegáns kösztümben vagyok de alatta matrózblúzt hordok, mert szeretem és nincs is más. Estére meleg lesz az előtérben és olykor levetem a blézerem, ekkora csak matrózblúzban vagyok. Kolléganőim szerint nincs ebben semmi rossz,mégis megnéznek az emberek. Mi kivetni való van ebben?


L/18



2019. okt. 23. 09:28
 1/6 anonim válasza:
65%

Szia, szerintem nem kivetnivaló, hanem meglehetősen cuki. Aranyosak, különlegesek a lányok matrózblúzban, én azért néznélek meg, mert tetszel.


F/23

2019. okt. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nincs kivetnivaló, csak ritkán látunk embereket matrózblúzban, mert már az iskolák sem azt várják el ünneplőnek. Ha ünnepélyes és jól érzed magad benne, akkor nincs ezzel semmi gond.
2019. okt. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%

A kérdés 'vótmá, nem hiszem, hogy azóta nem tudtad eldönteni, így eléggé kamu szagú.


De, ha mégis valódi kérdés lenne: Szerintem teljesen jó, általában a szabása és az anyaga miatt útálja mindenki a matrózblúzt. Ha neked ilyen gondod nincs akkor vedd fel nyugodtan, szerintem kellően elegáns. Az, hogy megnéznek az emberek nem feltétlenül egy negatív dolog, ez azért van mert ritkán hordják ilyen közegben.

2019. okt. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Talán az hogy a matrózfelső férfi ruhadarab és ezt mások is tudják csak nem értik ,hogy mit keres rajtad!

Láttál már női matrózt?

Figyelj csak a képre! :


[link]


[link]

2019. okt. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem azért néznek meg, mert csini vagy :)

Hordd csak a matrózblúzt, elvégre a vezetőség is engedi, neked is tetszik, akkor meg hol a probléma?

2019. nov. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Viseld nyugodtan csini de sztem akkor terd folott max 10 centivel ero fekete szoknyaval fekete harinacival es fekete enyhen magasitott sarku cipovel vedd fel.igy szerintem ez odavalo oltozet
2019. nov. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!