Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, van aki szeret matrózb...

Lányok, van aki szeret matrózblúzban lenni, vagy csak nem bánja, ha abban van?

Figyelt kérdés

Őszintén, olyan lányt keresek, aki szívesen jönne el egy sráccal (történetesen velem :D) Egyet sétálni, kávézni, enni, moziba, bárhová úgy, hogy matrózblúzban van.

Sajnos gimiben lemaradtam arról, hogy megölelhessek valakit abban a ruhában, pedig bevallom, ha a lány szép, akkor matrózblúzban imádnivaló.


Van köztetek olyan, aki bevállana így egy randi félét? Persze, csak miután megismertük egymást.


Én is szívesen lennék cserébe ingben vagy más elegáns cuccban cserébe.


23/F



2019. okt. 5. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak egy kérdésem lenne, számotokra ez miért jó? :D (Nem Te vagy az első ffi, akitől ezt a kérést hallom,olvasom.)
2019. okt. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan valami anime rajongó és onnan van ilyen iskolás lány fétise
2019. okt. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Én szeretek matrózblúzban lenni, még évekkel ezelőtt kaptam az egyik barátnőmtől.


21/L

2019. okt. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
#1 Nyilván azért, amit a #2-es írt, a hamvas kis fiatal, tapasztalatlan, tiszta, naív (=egyszerű, könnyen hülyíthető) kislányokra buknak az ilyen kérdezők. :) Tudod, akikért nem kell küzdeni, mert még 0 igényük van, és már attól elalélnak, h egy kicsikét is idősebb pali akarja őket megkefélni... :P
2019. okt. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
11%
Nekem nem volt bajom a matrózblúzzal, de annyira nem szerettem hogy állandóan azt viseljem iskolán kívül is. Én inkább farmer meg a galléros felső híve vagyok, ha nyár van akkor egyrészes ruhát hordok csak, nagyon ritkán van az hogy egy galléros felsőt szoknyával viselek.
2019. okt. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!