Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A szoknya már nem divat?

A szoknya már nem divat?

Figyelt kérdés
Egyre kevesebb lányon látok már szoknyát manapság. Minden csaj extrém rövid farmershortokban flangál. Mi ennek az oka? Ennyivel kényelmesebb, vagy szexibb lenne?
2019. okt. 29. 00:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Néha hordok fekete,láncos farmerszoknyát, vagy klasszikus fekete-fehér kockásat, de elég macerás állandóan igazgatni, kényelmesebb a farmer.
2019. okt. 30. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én pont az utóbbi pár évben kaptam rá a szoknyára. Nyáron kb csak azt és egybe ruhákat hordok. Télen macerásabb, de elődöntöttem, hogy idén a hideg időkben sem szándékozom száműzni a ruhatáramból.
2019. okt. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
én mindig szoknyát hordok.pici koromtól így lettem nevelve hogy egy nő igenis szoknyát viseljen.sose vehettem fel nadrágot sokszor még otthon is abba kellett lennem pl mikor vendég jött v ünnepekkor stb.de utcára szüleim és bátyám is megtiltották a nadrágot.most irodában dolgozom ott eleve kötelezővé teszik-fekete szoknya harinacival és fehér blúz vagy szoknyás kosztüm.nadrág tilos.ha meg nem munkába megyek akkor fariszoknyát rakott v csipkés fodros szoknyát is fel szoktam venni.nagyon csinos tud lenni.sokszor nem a legkényelmesebb a szoknyás élet de kibírom.elvégre nő vagyok ennyi kényelmetlenséget el kell tudjak viselni. így nőies vagyok mindig.ráadásul a páromnak is jobban tetszik meg ált a férfiaknak.
2019. okt. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát!
2019. okt. 30. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!