Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a férfi...

Mi a véleményetek a férfi flat cap vagy newsboy cap sapkákról?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mennyire néznék ki hülyén benne. Úgy értem, hogy 20 éves vagyok, a korombelieken nem nagyon látok ilyet, de nekem tetszenek. Nem próbáltam még soha, de ezek a sima klasszikus sapkák, amiket belehúzok a fejembe, nekem nagyon nem állnak jól. Vékony arcom van, kicsi fejem, kisfiúsnak tartom ezeket a sapkákat. Legalábbis én az vagyok bennük. :D Nyilván nem melegítővel hordanám ezeket flat cap, newsboy sapkákat, mindig szeretek kevésbé sablonosan öltözni. Pl. pólóból is a gallérost szeretem. Kicsit sportos, kicsit elegáns, de mégsem túlzás semelyik irányban sem. Nem úgy nézek ki, mint aki üzleti tárgyalásra megy, és nem is úgy, mint aki épp futni készül. Szóval?

2019. okt. 29. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt sem tudom, hogy ezek mik.
2019. okt. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jók
2019. okt. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Habár mindkettő fazon ritkaság ezen generációnál, nem gondolom, hogy probléma lenne, ha ilyeneket hordanál.

Az első az a sapka, amit öregapám szokott hordani, a második pedig a “Légy jó mindhalálig” vagy a “Valahol Európában” színdarab kisfiú szereplőinek a viseletére emlékeztet, de szerintem egy fiatal pasin ez lehet nagyon kreatív. Még mindig jobban bejönnek, mint a lerágott csont snapbackek vagy a “suttyó sapkák”.

2019. okt. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát elég retro a sapka. A newsboy a flatből nőtte ki magát, igazából elég változatos kasztok hordták. Gazdagok, szegények, gyerekek, felnőttek, idősek egyaránt. Több mindenre lehet asszociálni, mivel eléggé divatos volt anno.


De ja, ehhez kell egy arc, karakter, öltözet, stb. Mindenképp egy érettebb, vagy klasszikusabb viselet az, ami megy hozzá. Próbálj ki egy ilyet elegánsabb ruhával is legközelebb, vagy csak egy sima inggel, lehet más hatást kelt.

2019. okt. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Láttam neten képeket Brad Pittről, David Beckhamről, ők is hordtak/hordanak ilyeneket. [link] Van egy ilyesmi kabátom, csak a plüss is fekete benne. Szerintetek ilyesmi dzsekikhez mennének ezek a sapkák? Vagy esetleg bőrkabátokhoz/farmerkabátokhoz? Egy stílusos bakancs mellé... Mit gondoltok?
2019. okt. 29. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!