Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Volt olyan ruha, amit mások...

Volt olyan ruha, amit mások előtt kellett viselned, de te nagyon kellemetlenül, idétlenül érezted magad benne?

Figyelt kérdés

És ha igen, mi volt az és miért?

A korotokat és nemeteket is írjátok le légyszíves.



2019. okt. 29. 22:02
1 2 3 4
 1/33 ayidasaii válasza:
82%
Cicanadrág 17/l
2019. okt. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%
Szinte minden szűk, mini, mélyen dekoltált darabban pocsékul érzem magam, olyan érzésem támad mintha "pucér" lennék. 24/L
2019. okt. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
86%
Minden szűk/feszülős/dekoltált/lányosan rövid ujjú felsőben(épp, hogy váll alá ér az ujja) szarul érzem magam. A bő,laza, fiúsabb ruhákat szeretem(Pedig amúgy teltkarcsú vagyok kb mint beyonce csak nem olyan jó a seggem xd)... alapból fehér felsőben is utálok lenni. Tehát a sulis ünnepségek elég kínosak nekem. Az elöl bevágó farmereker is utálom, de általában szakadt szűk farmert hordok. Konkrét ruhadarabot lehet nem tudok mondani.. jelenleg is egy oversized pólóban vagyok és egy ilyen fiús rövidgatyában :D 16/L
2019. okt. 30. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
89%
Egyszer felvettem egy szammal kisebb lazabb rovidnadragot. Szokasos eset, hogy probafulkeben es itthon meg jo volt, de amint kilepsz az utcara kelloen tavol az otthonodtol, valami nem stimmel. 26
2019. okt. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
82%

Iskolás koromban a tornadresszt. 7. osztályosként másik iskolába kerültem ahol kötelező volt, és bár akkor még nem tudtam mi is ez igazából, jó tudtam hogy a tornászok szokták hordani, de akkor szembesültem azzal amikor rajtam volt hogy baromira meztelennek érzem magam. Akkor picit duci is voltam, még a strandon sem mászkáltam szívesen fürdőruhában annyira szégyelltem a testem, hát még tesin. Persze alig vártam hogy vége legyen a tesinek, ha meg jól beleizzadtam akkor tocsogott rajtam, hiába vettünk olyan anyagút ami gyorsan szárad meg kimondott fürdőruha anyag annyira rátapadt a testemre hogy alig bírtam lehámozni magamról.


Aztán az ujjatlan, pánt nélküli ruhákba is ugyanígy érzek. Volt hogy kaptam egy szép nyári ruhát ami nagyon tetszett de zavart hogy a mellem felett van megerősítve hogy ne csúszkáljon, de mindig az járt a fejemben mi van ha lecsúszik stb... Akármilyen melltartót sem vehettem alá ez is zavart, iszonyatosan kellemetlenül éreztem magam benne, hiába tetszett a ruha, nem éreztem jól magam benne. Amikor lefogytam és sportos alkatom lett rávettek hogy viseljek farmer shortot, abban szintén kellemetlenül éreztem magam ha az utcára mentem.

2019. okt. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
89%

Hú, sok ilyen volt.

A tornadresszt írta valaki. Ezt én is hoznám példának. Nekünk suliban, alsós korunkban volt kötelező, hálsitennek utána elment nyugdíjba az a tanár aki ragaszkodott hozzá így áttértem a rövidnadrág-póló kombinációra. Nekem a tornadresszel az volt a bajom hogy a bugyim kilógott belőle, hiába igazgattam, futás után újra és újra kivillant. És oké, egy 8-10 éves gyereknél ez még annyira nem gáz, de engem már akkor is nagyon idegesített.


A nagyon mélyen dekoltált és nagyon rövid ruhákban szoktam magam kellemetlenül érinteni. Tavaly a férjemtől kaptam egy ilyen ruhát. Szép darab, jó az anyaga és a mérete is, de túl sokat mutat. Szerinte szexi, szerintem meg kellemetlen.


És a kedvencem, ami nem kifejezetten ruha, hanem a szép, csillivilli tűsarkú cipők, szandálok. Próbálva jó, otthon járkálva jó. Aztán magabiztosan elindulok benne, és egy óra múlva már zöldül a fejem, érzem, hogy nőnek a vízhólyagok, de megbeszélés közepén vagyok és nincs mit tenni, szenvedni kell.

2019. okt. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
90%

Tornadressz. Kényelmetlen volt és furcsa. A fiúk boldogan rohangáltak pólóban és nadrágban, mi meg ott álltunk gyakorlatilag fürdőruhában.


Egyszer 15-16 éves önbizalomhiányos lánykaként anyám rámerőltetett egy üzletben egy dekoltáltabb ruhát, addig nyüstölt amíg felnem próbáltam és ki nem mentem a fülkéből, borzasztó volt.


21-22 éves korom körül pedig randira készültem. Már rég együtt voltunk a sráccal, gondoltam amegszokottnál kicsit szexibben öltözök fel, túl szexire sikerült. Aztvallom manapság, ha valami sok a szett többi része legyen visszafogott. A szoknya rövid volt, a tűsarok túl magas, a felső dekoltált. Nappal volt, sokan voltak az utcán, nagyon hamar megbántam a döntést. Ha nem lettem volna ígyis késésben visszafordulok átöltözni.

2019. okt. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
73%
Rövidgatya, fürdőruha, szűk póló, gatya, mikor a felsőm nem takarja a seggemet, fehér kngz, színes pólók (utóbbi kettőben nagyon látványosan izzadok, bahh)
2019. okt. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
17%
Nem értem ezeket a majd nem dűh kitöréseket, amit a tornadresszről ír itt a nagy része, utálom, nem szeretem, nem venném fel még egyszer stb. Én nekem semmi bajom nincs a tornadresszel, a Malyi napig abban tornázok, de van külön dresszem amiben csak othol vagyok, de még aludni is szoktam benne. Nekem teljesen kényelmes ruha darab.
2019. nov. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
60%
Kedves első,mi a bajod a cicanadrággal?
2019. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!