Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Volt olyan ruha, amit mások...

Volt olyan ruha, amit mások előtt kellett viselned, de te nagyon kellemetlenül, idétlenül érezted magad benne?

Figyelt kérdés

És ha igen, mi volt az és miért?

A korotokat és nemeteket is írjátok le légyszíves.



2019. okt. 29. 22:02
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
61%

Csak egy ilyesmi eset ugrik be, most így hirtelen.

Gimiben egyik tavasszal az udvaron tesiztünk, és kiültek az eggyel felettünk lévő osztályból páran a udvarra minket nézni, mert nekik épp lyukasórájuk volt. Köztük volt persze az a srác, aki akkor tetszett.

Én meg emlékszem, hogy eléggé feszengtem, mert épp egy egy számmal nagyobb uniszex, bő fehér pólóban és fiús rövidnadrágban voltam tesicucc gyanánt, és hülyén éreztem magam, mert ez ugye a lehető legtávolabb állt a nőiestől :D Úgyhogy kénytelen voltam megállapítani, hogy ha valaha is fel fogom kelteni a figyelmét, akkor az nem most lesz :D

22/L

2019. nov. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 ívy1 ***** válasza:
68%
Többen is írták a tornadresszt,én is így voltam vele,de érdekes most felnőttként kifejezetten szeretem hordani tornához aerobikhoz. 27L
2019. nov. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
50%

Egyszer azt álmodtam, hogy női ruha volt rajtam, mármint ilyen otthonka szerű, szoknyában végződő egyberuha


csak rossz álom volt, de álmomban is, meg még ébredés után is nagyon frusztráló érzés volt :D


33F

2020. jan. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
38%
Rövid nadrág,borzadály mai napig utálom,mivelnem szerettem a lábaimat mutogatni plusz mindig el essek és így nem szeretem azt se mutogatni.A hosszabbik fajták nem tetszenek.A szoknyákból a hosszabbakat szeretem viszont.
2020. febr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
57%

A szalagavatós ruhám. Utálom a hosszú szoknyát, elakadok benne. Ráadásul fehér, ami nagyon zavar, úgy érzem mindentől pecsétes lesz, és sápadtnak tűnök benne.



Uniformisok. Munkába ha kötelező volt valami műszálas, félreszabott rondaság viselete.

Nem lehet rendesen mosni, mert nem szárad meg időben. Sose jó senkire, és általában gyűrődik, de cserébe az az érzet hogy ha túl gyorsan mozdulsz, lángra kapsz.


Tornadressz + bugyi kombó a fennt említett okokból.


Egyszer még gimiben nem volt tiszta melltartóm, az egyik a mosógépben, a másik kettő a szárítón vizesen, szóvl anélkül mentem suliba. Tél volt, szóval pulcsit vettem fel és reméltem a legjobbakat. Sokan beszóltak, nagyon megalázó volt és kényelmetlen is.

2020. febr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
80%

A tornadresszt én is utáltam. A mai napig a filmemben cseng ahogy a fiúk hangosan röhögnek azon a lányom, aki ék épp sikerült villant ami tesioran, ami valljuk be nem nehéz ilyen cuccbam szekrényugrás vagy ilyen olyan bukfencek közben.


Aztán volt az a sapka amibe bele kellett a fejedet húzni, és csak az arcod volt kint, volt neki ilyen idióta hosszú lófarka vagy mije hátul, és a nyakat is védte. Anyám mániája volt, de én folyamatosan izzadtam benne és mindig ki is röhögtek 😅


Később utaltam mikor anyum régi lánykori cuccait kellett hordanom . Most vintage , de akkor nagyon ciki volt.


Most a nagyon rövid rövidnadrágban feszengek, és a rövid szoknyát kivágott felsőt nem szeretem.

2020. márc. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
71%
A munkás egyenruhám: kb. 2 mérettel nagyobb, túl hosszú, rettentő színe van, borzalmas az anyaga.
2020. márc. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
79%

Nem nagyon hordok olyan ruhat amiben kenyelmetlenul erzem magam.

Kivetelek:

Koszoruslany ruha 13 eves koromban, hulye anyaga volt es nagyon rosszul allt, persze hogy egesz nap rajtam kellett hogy legyen.

Szalagavato ruha: ez szep volt de az anyaga szornyu volt, rettenetesen beleizzadtam.


Erettsegi es egyeb vizsgakkor ki kell oltozni (bluz, szoknya) akkor is ha 45 fok van😅 alapvetoen nem kenyelmetlen darabok de nagyon csunyan belejuk lehet izzadni es haldokolni utana foleg a nyari vizsgaidoszakban.

20l

2020. márc. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
84%
Pizsama kollégiumban. Úgy éreztem, hogy a legtöbb fiú nem hord pizsamát, ezért biztos égő lenne, ha látnák rajtam. De aztán fura érzés volt látni, hogy van aki kimegy benne. Pl. szobatársam is. Pedig amúgy jó dolog, szeretem alváshoz :)
2020. ápr. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
73%

Az egyenruhám, amit munkában kell hordanom. Túl nagy rám, rossz az anyaga, nagyon meleg nyáron, néha kigombolódik magától és akkor meg villantok, mert olyan idétlenül vannak rajta a gombok is stb. Gyűlölöm.

27/N

2020. ápr. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!