Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok el fogadnátok ha...

Lányok el fogadnátok ha barátotok télen harisnyát hordana, azért mert nagyon fázik a lába?

Figyelt kérdés
A barátom sajnos ilyen típusú, és vettem neki egy jó vastag pamut harisnyanadrágot hogy vegye fel, de ő nagyon örült neki hogy így gondoskok róla, meg ő is gondolt már rá hogy vegyen harisnyát magának, de majd mit szól hozzá más hogy férfi létére harisnyát hord.

#tél #harisnya #hideg férfi
2019. okt. 31. 11:29
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
92%

Ez miért olyan fura dolog?

Boltban lehet kapni direkt férfi alàöltözőt.

2019. okt. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem mind1
2019. okt. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem zavarna, inkabb az lenne furcsa, hogy fazik, nenem melegem van a harisnya plusz nadrag komboban.
2019. okt. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Mit szól hozzá más? Hát mond meg a barátodnak, hogy mások véleményével foglalkozzon ha nem a saját egészségével, az a fontos!!! Én nem vagyok már gyerek el tudom dönteni mi a fontos, a harisnyától nem kell félni nem bánt, én nagyon régóta hordok, és nem baszogattak érte, el viccelődni természetesen olyan volt a baráti társaságba, de azokat nem kell komolyan venni. Meg mondhatod neki hogy nyugodtan vegye fel, a többivel meg nem kell foglalkozni!!!
2019. nov. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, nagyon aranyosak vagytok, hogy így áltok hozzá. Remélem így már nem lesz probléma a harisnya téma a barátomnál:)!
2019. nov. 1. 09:23
 16/27 anonim ***** válasza:
Én is hordok bordázott pamutharisnyanadrágot, nincs ezzel semmi gond! Nekem nagyon bejön,óvodás korom óta viselem!Viselje csak nyugodtan a barátod!
2019. nov. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Mi ez a harisnya mánia?Mindenki harisnya fétises?Férfiaknak van olyan hogy aláöltözet,jobban melegít és kényelmesebb is mint az idétlen haraisnya,valamint sokkal férfiasabb és esztétikusabb is.
2019. nov. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Én ilyeneket szoktam hordani a nadrág alatt:

[link]


[link]


[link]

2019. nov. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
17-es! Most miért akarod ezt a kérdést megvétózni ennyire? Mit zavar téged, hogy egy férfi harisnyanadrágot hord?Vedd tudomásul, hogy sokkal kényelmesebb a harisnya, mint a nagyapám féle buggyos parasztbácsis jégeralsó, meg a nagyon vastag mackónadrág.
2019. nov. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Nekem is az a véleményem, legalább is nálam az, én is a harisnyanadrágot részesítem előnybe, van más féle alá öltöztem is meg jók is de egyik sincs olyan kényelmes mint a harisnya.
2019. nov. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!