Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok el fogadnátok ha...

Lányok el fogadnátok ha barátotok télen harisnyát hordana, azért mert nagyon fázik a lába?

Figyelt kérdés
A barátom sajnos ilyen típusú, és vettem neki egy jó vastag pamut harisnyanadrágot hogy vegye fel, de ő nagyon örült neki hogy így gondoskok róla, meg ő is gondolt már rá hogy vegyen harisnyát magának, de majd mit szól hozzá más hogy férfi létére harisnyát hord.

#tél #harisnya #hideg férfi
2019. okt. 31. 11:29
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

A 17- es jön ezzel a aláöltözettel még normális neve sincs neki,de őt megnyugtatja hogy férfias marad, hát maradjon...


Én meg maradok a nejlon harisnyánál ami szintén van férfi kivitelben csak kevés helyen árulják inkább rendelni lehet.

Ellenben a nőit olcsóbban és szinte bárhol megveheted

Nem kell aggódni dugdosni mások elől lehet aki látja szintén viseli,amúgy meg nincs levédve hogy csak nők viselhetik,nem bánt,nincs tiltva sem!

Nem véletlenül látok most sok nőn nadrág alatt ahogy bejött a hideg.


Bizonyára kényelmetlen lehet azért viselik ennyien és nem a kényelmesebb aláöltözőt....

2019. nov. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Nem akarom bántani a 17 est, de most tényleg ha van olyan férfi aki szereti a harisnyanadrágot az akkor miért baj??? Ha jön a tél jön a hideg és így öltözik fel akkor az miért baj?? Ha egy férfi fel vesz egy harisnyát a nadrág alá akkor már ő miért nem férfi??? Ezt nem értem, de biztos el magyarázza majd egyszer!!!!
2019. nov. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Ne várd a magyarázatott egy ilyen IGAZI FÉRFITÓL ő sosem fázik,csupán érzékeli a hideget.

Amúgy meg csupán gizdulni jön ide.

2019. nov. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Több pasim is volt már aki használta. Mondjuk azért ne ilyen csipkés, vagy csajos harisnya legyen, de pl egy vastagabb (50denes, vagy vastagabb) nem túl átlátszó fekete harisnyában semmi kivetnivalót nem látok egy pasin.
2019. dec. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ez a normális hozzá állás ha férfi harisnyát hord télen! Ment a zöld kéz!
2019. dec. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
Erre áll a faszuk,hogy pállik a heréjük a nejlon hatisnyában egész nap.
2019. dec. 24. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
77%
Én nagyon régóta hordok télen harisnyát, azt a bordás pamut harisnyát amit gyerek korunkban is hordtunk, nekem semmi bajom nincsen vele, de a nejlont semmi pénzért nem venném fel!!
2019. dec. 24. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!