Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti már fel veszitek a téli...

Ti már fel veszitek a téli kabatot cipőt? Illik már ilyenkor?

Figyelt kérdés

Itt holnapra 14 fokot mutat de úgy sem lesz annyit. Mindig kevesebb van🤭

Én amit eddig hordtam abba már fazok. És nekem a téli nem olyan bundás. Felvehetem már?


2019. nov. 3. 17:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy felveheted. Én még nem fázom az őszi kabátomban, még ezt fogom felvenni. :)
2019. nov. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne vehetnéd fel. Azt veszel fel, amit akarsz, senkit nem érdekel. Szerinted aki kinőtt cicanadrágot vesz fel meg egy tornacipőt zokni nélkül, az megkérdezett bárkit, hogy illik-e?
2019. nov. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Felveheted. Az ősz amúgy is egy divattörvényektől mentes időszak :D van aki sportcipőben és pulcsiban van, más combcsizmában és pufidzsekiben. Olyan csajt is láttam akin szőrmekabát volt és strandpapucs :D


Bár azt nemtudom aki már most agyonöltözik mit fog felvenni ha tényleg hideg lesz és nem csak 10fok :D

2019. nov. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%
Ha tavasz közeledik és 14 fok van, akkor már rövidujjúban mászkál a többség, most meg télikabátban akarsz ilyen enyhe idöben?
2019. nov. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"Illik"...kész...


TESZEK RÁ, hogy mi illik és mi nem! Nem fogok fagyoskodni, mert pár csicska szerint nem illik.

2019. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát jó 10 fok meg nem olyan hideg. De reggel kb 3 fok szokott lenni mikor megyek suliba hideg lesz.. És nekem elég messze is van
2019. nov. 3. 18:47
 7/14 anonim ***** válasza:
Még nem,majd november végén.
2019. nov. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd fel. Én már október elején, amikor gyenge talajmenti fagy is volt, akkor már felvettem. Van egy [link] vidámabb piros, azt szoktam ilyenkor. 22/l
2019. nov. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nehogymár mas határozza meg, hogy fázzál-e, vagy nem.
2019. nov. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha fázol, akkor vedd fel.

Arra készülj, hogy ha túl meleg, akkor legyen nálad valami váltás, mert megfőni és beleizzadni sem kellemes.

Én kendőt terítek még a vállamra a kabát fölé, brossal eltűzöm, és melegíti a vállam, így nem fázok. Télen az irodában jön jól, ha picit fáznék.

És van egy "téli bokacsizmám" imádom, nagyon csinos, csak pont télre nem való, se nem elég meleg se nem elég vízálló, ellenben száraz hidegben kellemes viselet.

2019. nov. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!