Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti már fel veszitek a téli...

Ti már fel veszitek a téli kabatot cipőt? Illik már ilyenkor?

Figyelt kérdés

Itt holnapra 14 fokot mutat de úgy sem lesz annyit. Mindig kevesebb van🤭

Én amit eddig hordtam abba már fazok. És nekem a téli nem olyan bundás. Felvehetem már?


2019. nov. 3. 17:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Időjáráshoz, és a saját hőérzetünkhöz öltözünk, nem naptári hónaphoz.


Alulöltözött emberek meg mindig is voltak, valakiknek el kell indítani a megfázás, influenza szezont. Mert más az, amikor a skandináv meg orosz népek kiskoruktól kezdve szoktatják a gyerekeket a hideghez, és más az, amikor a puhos Lajoska pólóban kosarazik a 10 fokban, mert még süt a nap = jó az idő.

2019. nov. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem veszem még fel. Esik az eső ilyenkor meleg van
2019. nov. 5. 11:14
 13/14 anonim ***** válasza:
Én felvettem, mert reggel, amikor jövök dolgozni, megfagyok, este amikor megyek haza szintén megfagyok. Hülyeségnek tartom, hogy “akkor mit veszel télen?” Nem fogok kevésbé fázni télen, ha most fagyoskodok kiskabátban.
2019. nov. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Pulóverben járok és rövidnadrágban, nem hogy télikabátban... Olyan hideg nincs még. De mindenki maga érzi.
2019. nov. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!