Téli sneakerek?

Figyelt kérdés
Még most vennék télre valamit, de nem találok semmit amit tetszene. Tudnátok küldeni, említeni bármit úgy még 25k alatt? (férfi)
2019. nov. 3. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Bármilyen bőrösebb cipő (nem az a gyöngyvászon, mait bedobnál a mosógépbe)

Nekem személyes kedvencem nike airforce, nem a tipikus fehér, hanem színesek. 2-3 éve bírják az vizet, esőt. Én eleve sportosan öltözködöm, úgyhogy ez illik hozzám, ha te nem így öltözöl akkor lloyd cipőket is ajánlanék, de azt outletből, ott olcsóbbak

2019. nov. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szintén az AirForce-okat tudom ajánlani valami jó colorwayben.Picit drágábbak mint a megadott limited,viszont nem csak télen tudod hordani,és nagyon strapabíróak.Nekem az első AF-em egy sima UltraBlack volt ami lassan 4-5éves és csodaszép még ma is.
2019. nov. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!