Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok látni olyan embereke...

Szoktatok látni olyan embereket edzőterembe, n akik csak "divatozni" mennek?

Figyelt kérdés
2019. nov. 4. 10:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Régen jártam női kondiba és a csajszi csak azért jart be,hogy mutogassa magát.Edzése enyhén megterhelő volt es szándékosan hangosan fújta a levegőt,hogy figyeljenek hab testére a túlsúlyos nők és irigykedjenek.
2019. nov. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%

Hogyne, a nők zöme csak azért jár oda.

Sportmelltartó, cicanaci ami mindent megmutat vagy rosszabb esetekben a félsheggig érő bugyi amit rövidnadrágbak hívnak.

2019. nov. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Sportmelltartó gáz sportoláshoz?


Nem, nem láttam ilyet. Mindenki izzad és büdös.

2019. nov. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
Még az utcán is. Mert azt ne mondja nekem senki, hogy novemberben a funkció miatt fut franciabugyiban-melltartóban egy lány.
2019. nov. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Ha látsz ilyet, fotózd már be, te hazug.
2019. nov. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%

3-as! A 4-es is megírta a sportmelltartó nem azért van hogy önmagában viselje az ember arra rá szoktak venni egy nyúlékony trikót!


Ha nem így van akkor gáz!


És sem fecske alsóban guggolgatok...

2019. nov. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

“ Ha látsz ilyet, fotózd már be, te hazug.”

Hogyne, jó perverz módjára kocogó lányokat fogok az utcán lefotózni. Aztán ha a kis ribé odajön, és kikéri magának, hogy a bácsi mit csinál, akkor majd hozzád küldjem?

2019. nov. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Sunshinedoll ***** válasza:
68%

#6 nem guggolsz te semmiben :DDDD

Életemben egy edzőterembe járó férfit nem hallottam, hogy a sportmelltartós nők miatt nyekerészne.

2019. nov. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8.


Vajon miből gondolod,hogy semmiben guggolok??

2019. nov. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sunshinedoll elé szívesen cipelnék kondis arcokat az ismerősi körből, akik osztják a nők nagyfokú magamutogatásának teóriáját. Nincsenek sokan, de ismerek ilyeneket és kb a szóban forgó csitrikkel a nyakukban tudnának guggolni. Gyanítom az én véleményem úgysem releváns, mert én sehogy sem guggolok.
2019. nov. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!