Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik márka a legtartósabb...

Melyik márka a legtartósabb farmer téren? Többi lent!

Figyelt kérdés
Régóta keresem a megfelelő farit, próbáltam már a tallyt, h&m, reserved, de mindnek a bokájánál kitágul és annyira nem tetszik utána, nem csinos. Sima, kicsit szaggatott vagy csak sima sötétkék fari?

2019. nov. 4. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Levi’s nadrágok nagyon jól bírják.Mondjuk én minden hordás után mosom,úgyhogy nem tágul ki és nem lesz az amit írtál te is,hogy már nem tetszik magadon.
2019. nov. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a GAP farmerom a legtartósabb. Nem egyszer volt mosva, soha nem deformálódott.
2019. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én ezek közül gondoltam, hogy tally, zara, bershka, h&m vagy nem is tudom, az ár is elég meghatározó
2019. nov. 4. 20:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek közül a zara. Én a pull&bearben vettem olyatn farmert ami nem sztreccses hanem rendes farmer. Egy éve ugyanolyan, nem nyúlt ki.
2019. nov. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem a mustang szerepelt a lerosszabbul tobb esetben is.
2019. nov. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem sajnálod rá a pénzt akkor GAS. 50 ezer körül van, leárazva 25 körül, de ez 10 évig farmer marad.

Megfelelő farmert meg ne a tallyban keress :D :D


A fast fashion márkák közül akkor Zara.

2019. nov. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!