Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Dorko (drk) márkáról vélemény?

Dorko (drk) márkáról vélemény?

Figyelt kérdés

2019. nov. 10. 22:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
45%
Silány
2019. nov. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Billy Herrington válasza:
100%
Igaz nem nekem, de a páromnak volt. Kettő de maximum három hónap hordás után elkezdett leválni a talpa. Ezek után több terméket nem vettünk tőlük. Különben nem egyedi eset ez a talpleválás, legalábbis az eladó azt mondta, hogy nem az első amit így visszavittek.
2019. nov. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Fecske Fanni válasza:
85%
Szia! :) Én ma vettem egyet 25.000ftért. Átlagos bakancsnak tűnik kívülről tudod a klasszikus viszont nagyon jó! Kényelmes, vízálló. Eddig nagyon meg vagyok vele elégedve! Én csak ajánlani tudom! 😊
2019. nov. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%
Akinek Crush van, az vagyok. Még mindig nem kopott el sem a talp, sem a bélés. Pozitív meglepetés számomra ez, mert mindig másmilyet próbáltam, és minddel így jártam. Szóval az idő igazolja a cipőt és veszek egy másikat is.
2020. jan. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a véleményedet!😊

Én is vettem egy Everest típusú drk bakancsot, már lassan 2honapja használom és semmi baja nincs, teljesen megvagyok vele elégedve 😃

Jól tettem, hogy rád hallgattam!

2020. jan. 17. 08:50
 16/19 anonim válasza:
58%
Szia! Én nagyon szeretem a drk termékeket, pedig nem is az a korosztály vagyok, akiket elsősorban megcéloznak. Jól tetted, hogy vettél! Nekem D-Rex cipőm és egy cipzáros kapucnis felsőm van tőlük. Ha már a márkát meg kell fizetni, akkor inkább a magyart támogatom, ha a minőség is jó, és eddig nem csalódtam. A bokazoknijukat leszámítva, mert az sztem full műszál, nagyon nem bírja a lábam. A cipő nagyon kényelmes, jobb mint az Adidas-om. Üdv a dorkósok táborában! :-)
2020. dec. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Én kb egy hete vettem, szóval nagyon új tornacipő, tök jól néz ki.

Nem volt drága, volt már a lábamon azóta egy-kétszer (egyszer órákon keresztül sétáltam benne, nagyon kényelmes).

Én megszerettem, de remélem tartós is lesz :)

2021. okt. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
16-os válaszolóval értek egyet. Egy-egy modell elég jól le van árazva ha nem a legújabb modell kell, minőségben szerintem van olyan mint egy más márka ugyanabban az árkategóriában és MAGYAR. Én sem az a a tipikus korosztály vagyok akiket megcéloznak (40 felett vagyok). A design tetszik, nagy márkák bődületesen csiricsáré cipőket képesek piacra dobni, a DRK cipők szerintem elég jól néznek ki. A bokazoknijuk tényleg elég műszálas :) Nekem kényelmes amit vettem DRK cipő. Annyi hogy tisztán kell tartani, nem ebben kell a kertben kapálni, meg nem mindegy melyik modellt veszed, én strapabíróbb modellt választottam, el kell olvasni a leirást milyen célra ajánlják. Szétnyűhetetlen cipő nincs egy márkában sem, mindent tönkre lehet tenni.
2021. okt. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
63%
Mondjuk elég híres emberek adják hozzá a nevüket, pl Majkát többször látni DRK-s ruhákban, meg elég sok olyan eléggé menő énekest, akik szerintem megtehetnék hogy más ismertebb, külföldi márkához adják a nevük, mégis DRK-s cuccokat hordanak/reklámoznak. Ha annyira gagyi lenne, szerintem nem hordanák... És ez nem csak szponzorációs kérdés, mondjuk pl. egy 5000 Ft-os kínai piacos cpiőt tuti nem reklámoznának...
2021. okt. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!