Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki milyen bokaláncot hord és...

Ki milyen bokaláncot hord és miért?

Figyelt kérdés
Látom, hogy sokan hordanak bokaláncot, de nem az aranyból vagy egyéb fémből készült ékszert, hanem különböző fonalakból csomózottat. Sokszor egész kopottakat és foszlottakat. Ezeket lehet valahol kapni vagy ezeket maguknak csomózzák, akik hordják? És addig hordják ugyanazt, amíg végleg el nem foszlik vagy cserélgetik? Van ennek valami jelentése, aki ilyet hord? És mit gondoltok róla, ha pasik hordanak ilyet? Elsősorban azért lányokon szoktam látni.

2019. nov. 16. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Én lányként hordok ilyet, a Balcsi parton nagy divat volt az idén. Én vettem és ha már kopik kicserélem, de tartós, tehát ami kopott, lehet hogy szándékosan olyan. Fiúkon vékony bőr szalagot láttam, de ritka, nem sokon.
2019. nov. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Én férfiként hordok.

Fonottat, még pedig azért, mert, ha nemesfém lenne, akkor úgyis elszakadna.

Általában Karácsonyra kapok az egyik barátnőmtől. Kézzel megcsinálja, és így meg van az ajándék, nem kell feleslegesen költenie.

Én személy szerint mindig hordom, le sem veszem. Tartós, a jelenlegit még 2017-ben kötöttem fel. Nem szoktam cserélgetni, ha véletlenül elszakadna, akkor kicserélném újabbra.

A jelentése... hát, egyrészt ugye ajándék (személyesebbé teszi), másrészt pedig én szeretem is ezt az ékszert.

2019. nov. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fémből készült van, kis csillagok és holdak lógnak rajta. Szeretem ezeket a szimbólumokat, és szerintem nagyon szép viselet egy vékony női bokán, egy kis plusz extra a mindennapokban.
2019. nov. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

az enyém féldrágakõ meg madzag. karkötõt meló miatt nem tudok, ez jó kompromisszum.


a kövek nem kopnak, a madzag amin van mûszál, szóval kb olyam mint volt 😂

2019. nov. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez az enyem :)

[link]

2019. nov. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
@5-ös: ez valami álomszép és a lábad is! Van bármi jelentése a kagylóknak, amiért hordod vagy csak simán mert szép? És rajtad van folyamatosan? Saját gyártmány vagy vetted valahol? Köszi, hogy küldtél képet is!
2019. nov. 17. 14:46
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Nekem egy bőr szalag van a bokámon,rajta egy gyöngy
2019. dec. 14. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nővérem szokott mindig fonogatni ilyeneket, már az egész családnak és baráti körnek csinált. Amúgy nagyon kis cukik.

Én sem szoktam levenni, mindigvrajtam van, fonálból készült. Apukámnak karkötőt csinált, ő sem veszi le soha.


L

2019. dec. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
5: tényleg szép lábad van, és a bokalánc is ízléses:).
2019. dec. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!