Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit szóltok ahhoz, ha egy...

Ti mit szóltok ahhoz, ha egy nő nyakkendőt és inget hord, a haja rövid de nem fiús és nem sminkeli magát, illetve átlagos a testalkata és 170cm?

Figyelt kérdés
Nem párt keresek magamnak, csak érdekel.

2019. nov. 1. 18:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%

Nekem nem jön be, ha egy nő férfias (ing+nyakkendő kifejezetten az) ruhákat hord, bocsi.

/Lehet lepontozni egyeseknek, de az bezzeg nektek se tetszene annyira, ha egy pasi flangálna tüllszoknyában magassarkúval/

2019. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Nem pontozok sose senkit, aki választ ad. Amúgy is, engem nem zavar ha egy srác szoknyában meg magassarkúban flangál. Mindenki azt csinál és úgy öltözködik ahogy akar. Ha te pl. szoknyában meg magassarkúban szeretsz lenni akkor hajrá.☺️ (nagyon magas az elfogadási skálám vagy hogyan minddjam).



Ez is csak egy kérdés🤷‍♀️

2019. nov. 1. 19:14
 3/20 A kérdező kommentje:
Privát üzenetektől kérlek kíméljetek
2019. nov. 3. 15:13
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Nekem se kifejezetten tetszenek a férfias nők. Ettől függetlenül van akinek kifejezetten jól áll ez a stílus.
2019. nov. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
19%

Félbúzás állapot!


Ing,nyakkendő az férfi ruha.

2019. nov. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
28%
Melegbárban okés viselet,de egy férfinél ne várj ezzel az összeállítással sok sikert.
2019. nov. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%
A nyakkendő tényleg túlzás szerintem, viszont a férfiing nekem nagyon vonzó tud lenni a nőkön (persze nem nadrágba tűrt, hanem csak lazán, kitűrt állapotban). Szóval ez a része tetszene :) A rövid haj is jól tud állni bizonyos nőknél, szóval ezzel sincs részemről túl nagy baj.
2019. nov. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Női inget viselek nem férfit.


Nem melegbárban (nem is szoktam ilyen helyekre járni), hanem az iskolában viselem.


Hozzátéve még a szexuális irányultságomat illetően én aromantikus vagyok, tehát nem a hódítás a célom.

2019. nov. 3. 20:22
 9/20 anonim ***** válasza:
8%
A női inget blúznak hívják, de a nyakkendő miatt ez már nem segít úgy sem...
2019. nov. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
53%
Nem is kell hódítanod ha rád néznek a meleg csajok egyből levágják a szitut.
2019. nov. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!