Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem divat mostanában a...

Miért nem divat mostanában a nők körében a nőis öltözködés?

Figyelt kérdés
Utcán is ezt látom, de most éppen nézem az X Factort és ezen a Kiss Ramónán valami borzasztó ruha van. A fazonja jó, de ilyen szíves-ronda mintája van, ami max. egy 5 éves kislánynak állna jól... Mennyivel nőisebb lenne csipkébe, szaténban vagy sima jó minőségű anyagból minta nélkül. Miért lesz ez a divat? Utcán is... kislányos cuccok vagy fiúsak. Miért nem divat már a nőies öltözködés? Én férfi vagyok és nem értem... Alig látni klasszikusan elegáns-nőies nőt. Pedig ez a Kiss Ramóna is már meglett nő, nem 14 éves
2019. nov. 16. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Szerinted kényelmes lehet egész nap egy feszülős szoknyába lenni? Ha olyan helyre kell menni ahova elegánsnak kell lenni akkor olyan vagyok, de ha lehet kerülöm mert nem érzem magamat jól benne.
2019. nov. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

1. A TV-ben mindenkit öltöztetnek.

2. Mindenki csak azt veszi észre, amit észre akar venni.

3. Nem a nők hibája, ha a te fétises vagy.

4. Gondolom te mindig öltönybe, ingbe és elegánsan kiöltözve közlekedsz az év összes napján.

2019. nov. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%

Ez azért van, mert a legtöbb üzletben ilyen fiús darabokat kapni, az emberekre ráerőltetik a topis, igénytelen ruhákat.

Én igyekszem csinosabban öltözni, rengeteg utánajárás és általában a csinosabb ruhák nem olcsóak. Sokszor túl klasszikusak, mamásak.

Aztán vannak olyan nőies holmik, amiket valóban csak alkalomkor vesz fel az ember, mert kényes anyagok, eleve alkalomra készültek, és "viselkedni" kell bennük, nem lehet lazulni.

2019. nov. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Csipke, szatén? Proli-e vagy?
2019. nov. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Én pl lassan már azért nem hordom a kedvenc nőies ruháim mert olyan vagyok benne a munkahelyen mint valami ufo. Minden nő nálunk farmer-pulcsit hord. Utálom hogy felöltözök rendesen és a főnök azzal indít mikor meglát, hogy "milyen csinos vagy, lesz ma valami esemény??"... Szóval ez engem is zavar, bár a mintás ruhák szerintem igenis lehetnek nőiesek szóval ezzel nem értek egyet.
2019. nov. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5%

Sajnos elhomárkásodtak a nők , jönnek a süket magyarázatokkal,hogy ez a kényelmes ,csak nem gondolod,hogy egész nap ebbn leszek és blablabla....

Na megy hogy ezt lehet kapni.

Igen ezt lehet kapni valóban ha meg is veszed! Akkor nyílván úgy néz ki hogy van rá igény.

Csupán tovább kell menni különleges boltokba és nem a szharos plázákba vásárolgatni.


F

2019. nov. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:
94%
Mert a legtöbb ember életviteléhez kényelmesebb a kényelmes viselet.
2019. nov. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

Milyen jó hogy nem te döntöd el mi a nőies.

Iszonyat unalmas lenne ha csak egyszínű csipke meg szatén ruhácskákban járhatnék mindenhova.

2019. nov. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálam: NAGYON nem kényelmes. Nyilván ha alkalom van, akkor kicsípem magam, de utálom is rendesen, hétköznapokra inkább a farmer-tornacsuka. :)

N

2019. nov. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Suliba-futkosni általában a legtopibb ruhám veszem fel. Ha találkozom a párommal akkor rendesen kicsípem magam.
2019. nov. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!