Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz lenne az új ruhát első...

Gáz lenne az új ruhát első mosás nélkül felvenni randira?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy ruhát, ami sajnos csak holnap jön meg, de holnap este lenne a randi is, amire fel szeretném venni. Szerintetek gáz, ha nem mosom ki előtte, akkor nem tudom felvenni, mert nem szárad meg (nincs szárítóm)? Nagyon fog érződni az új ruha illat?
2019. nov. 19. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Ha jól befújod magad akkor nem érződik. Szerintem nem gáz.
2019. nov. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

az lesz gáz, ha a benne maradt vegyszerre allergiás rohamod lesz és le kell venni



megsúgom a fiúknak tök mindegy mi van rajtad a randin, úgyis az alatta lévő dolgok érdekesek...

2019. nov. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem lenne gáz. Valakik kimossák az új ruhákat használat előtt, vannak, akik nem. Én az útóbbiak csoportjába tartozom és semmi gondom nem volt még belőle. Egy lányt sem szólnék meg azért, mert az új ruháját nem mosta ki, észre sem venném. F
2019. nov. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Hú én baromi tré lehetek, mert bizony a bolti ruhákat nem mosom ki, csak használat után.
2019. nov. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%

elárulom vannak olyanok, akik megvesznek egy ruhát egyszeri alkalomra és utána visszarakják a címkét és méretproblémára hivatkozva visszaviszik az üzletbe (kisebbségiekről tudok)


vannak olyan árusok is akik egyszer-egyszer felveszik az árusított ruhákat (szintén cigányok)


de a festéshez és színrögzítéshez is durva vegyszereket használnak, amit nagyiparilag nem lehet teljesen kimosni és Indiában-Kínában nem biztos, hogy az EU-ban elfogadott szereket használnak...



szerintem tényleg igénytelenek vagytok

2019. nov. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%

kismillió cikk van arról, hogy miért kell mosni az új ruhákat


pl ez is

[link]

2019. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Önmagában nem lenne tragédia, de ha rendelt, akkor valószínűleg olyan lesz, mintha a kutya szájából szedted volna ki és lehet egy vasalás se menti meg.
2019. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
Nagyon gáz
2019. nov. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Végül úgy döntöttem nem veszem fel. Keresek másik ruhát. Köszönöm a válaszokat. 😊
2019. nov. 19. 21:39
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Azért reméljük, nem csak a teste érdekli a pasit.
2019. nov. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!