Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alacsony lányok! Ti hol...

Alacsony lányok! Ti hol vásároltok?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és 151cm. Nagyon nehezen találok magamra olyan ruhát, ami jó rám és nem gyerekes. Mivel 95%-ban csak a gyerek osztályon kapok ruhát, így elég kevés alkalmam adódik venni is valamit. Az üzletek nagy részében a női méretben az XS-es is nagy rám, a Tally Weil-ben is csak néha-néha jó rám az XXS-es, attól függ milyen a ruha szabása. Jelenleg elegáns női kabátot keresek: [link]

Ilyesmire gondolok. Női és elegáns, ami ugyebár gyerek méretben nincs, mert gyerekek ilyeneket nem hordanak. Ha esetleg van olyan, aki ugyan ebben a cipőben jár, mint én, annak megköszönném, ha leírná ő hol szokott vásárolni/rendelni:)

Előre is köszönöm a segítséget!:)



2019. nov. 21. 00:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, én majdhogynem minden boltban találok magamra ruhát, a 153 centimmel.

Ilyesmi kabátot Stradivariusban és H&M-ben vettem. Nézz körül még Bershkában, Sinsayben is. :)

2019. nov. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Én is alacsony vok, de nme annyira(166 cm). 20 éves vagyok, kínaiba, turiba vásárolok, és igen, szép és cuki nadrágok-pólók vannak itt is-ott is. A turkálóba meg nem mellesleg van sok-sok olyan póló, cipő stb, ami márkás de ott rémesen olcsón kapja meg az ember!!!
2019. nov. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

148 vagyok, és az idomaim miatt soha nem szorultam a gyerekosztály kínálatára (nem vagyok túlsúlyos, a derekam nagyon vékony, csak nagyobb a mellem és a fenekem).

A legtöbb márkánál tökéletes az XS-es, Inditex márkákból, illetve a kevésbé nyúlós Tallys nadrágoknál az S, de van amikor az M is jó rám.

Szóval: a Bershkában, Pull&Bear-ben, New Yorkerben, talán még a Stradivariusban is vannak elképesztően kicsi méretek.

A Bershka méretezése a legtöbb ruhadarabnál még 1 számmal kisebb is, mint a legtöbb helyen.

2019. nov. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
hobbitfalván
2019. nov. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én sokáig 156 centi voltam, most 158 cm vagyok (tavaly valami csoda folytán nőttem 2 centit ). Sok ruhámat a h&m gyerekosztályán vettem ,ott egész nőies cuccokat is árulnak.Egyébként nekem s-m a méretem,nadrágokat női részlegről szoktam venni és vágatok belőle. Vagy a 7/8-os nadrágok közül választok, az elég rövid hogy jó legyen. A szoknyákból extra minit veszek és úgy kicsivel térd felé ér,ruháknál pedig azt nézem minek nagyon rövid a dereka és igy általában megfelel. Pólókból/felsőkből gyakran jó a crop fazon.Illetve gyakran vásárolok outletben/néha turiban is,ott általában a próbababához viszonyítok. Kabátnál szerintem az a lényeg hogy felül jó legyen,a többit pedig általában lehet igazíttatni,kivéve ha végig cipzáras fazon.

22/l

2020. nov. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bár már nagyon régi a kérdés, de ilyen fazonú kabátom nekem is volt, azt hiszem, F&F. 150 centi vagyok, 45-50 kg közt mozgok, a 34-es méret tökéletes szokott lenni mindenhol. Annyi, hogy az ujjából van, hogy levágatok, ha nem tudom felhajtani (ha meg nem lehet vágatni, mert pl díszített stb és csúnya lenne, inkább nem veszem meg).
2020. dec. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!