Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alacsony csajok! Ti hol...

Alacsony csajok! Ti hol vásároltok ruhát?

Figyelt kérdés

Egyszerűen sehol nem találok magamra normálisat. :/

Pláne nadrág téren. Ami jó lenne hosszúságban az nem jó fenékben-csípőben. Ami jó csípőben az nem jó hosszúságban. :D

Minden jó nadrágból 5-10 centit fel kellene varrni.



2017. szept. 1. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Barhol...
2017. szept. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hol vásárolsz? Én 158 cm vagyok. Igazából bemegyek a plázába és a legtöbb üzletben azért találok jó nadrágot. Tally weijl, H&M, Bershka, New Yorker. (Nekem inkább a minőséggel vannak bajaim, hamar szétmennek)
2017. szept. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Metionin ***** válasza:
Régebben nekem is le kellett vágatni, mióta bejöttek a csőgatyák, azóta feltűröm. Drágább helyeken lehet kapni olyan farmert, ahol a lába hossza is változik, de nekem ezek olyan sokba kerülnek, hogy az olcsó nadrág + felvarratás opciót választom inkább.
2017. szept. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2 153 cm vagyok.

New Yorkerben sem találtam olyat, amiben nem úgy néztem volna ki, mint egy kislány, aki felvette az anyukája nadrágját.

2017. szept. 1. 16:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet gáz, de nekem van pár cuccom gyerekosztályról is 20 évesen.. :D De azokban a boltokban, ahol van XS-es méret, ott általában találok magamra ruhát. (156 cm)
2017. szept. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
C&A, ebay angol eladók
2017. szept. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sosem nezem a nadrag hosszat, csak a tobbi helyen kell, hogy passzoljon. Minden vasarlaskor elviszem szabohoz a nadragot, ha a hosszat is neznem, meztelen jarnek nadrag hijan.
2017. szept. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, ha le kell vágni a nadrágból.

Minden esetben a feneket-csípőt nézd, véletlenül se akarj egy extrém rövid gatyát magadra erőltetni, amit még csak összegombolni sem tudsz.

Alacsony vagyok, vékony, viszont idomokban extrém módon bővelkedem, így van egy pár márka, ami egyből kiesik, mert egyik méretük sem jó rám.

Nadrágot leginkább a Zarában, a Charles Vögele-ben és az F&F-ben szoktam vásárolni.

2017. szept. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is alacsony vagyok, és általában könnyen találok nadrágot..a hosszát nem veszem figyelembe nembaj ha hosszabb a bokámnál könnyen fel lehet varratni..a hangsúlyt a derék részére teszem..alacsonyként előnyös és praktikus választás a magas derekú nadrág..minél magasabb annál jobb..nekem elég alacsonyan a köldök mentén van a természetes derék vonalam és ha az alatt végződik a nadrág dereka akkor a köldököm alá helyezi a hangsúlyt és rövidebbnek tűnik a felső testem.. tehát azt a hatást kell mindenképpen elérnem, hogy a normál derék vonal úgy tűnjön mintha a pontosan a köldök és a mell közé esne..az én esetemben 8-10 cm a köldöktől felfelé és ugyanúgy 8-10 cm a melltől lefelé..így olyan hatást kelt mintha annyival magasabb lennék hosszabb lábakkal amit össze hangba hoz a feljebb csúszott farzseb..ez a push up hatás..
2023. jún. 2. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!