Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fogom tudni így hordani a...

Fogom tudni így hordani a kabátot?

Figyelt kérdés
Vettem egy kabátot, amit télre szántam. Már a boltban sem tudtam eldönteni, h vajon ez téli e vagy sem, mert nem az az extra vastag, pufi kabát, de azokat nem is szeretem, mert nem akarok felhőnek kinézni télen. Illetve baromira megtetszett. De áhh basszus, itthon most hogy újra felvettem, ez nem túl vastag. Szerintetek ha veszek alá polár felsőt úgymond plusz bélésként és majd jó vastag kötött felsőket veszek fel, akkor hordható? Gyapjú kabátrol van szó, nagy kapucnival, fenékig érő hossz. 20ezer forint volt, szóval már másik kabatra nem akarok beruházni. :D
2019. nov. 26. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze. Tudod: réteges öltözködés, 3x1 több, mint 3.
2019. nov. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem a tajgán élünk. Semmi probléma nem lesz. Gyanítom nem piacozni fogsz benne órák hosszat. Arra, hogy felszállj benne a buszra tökéletes:D
2019. nov. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!