Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vékony lányok ti hol találtok...

Vékony lányok ti hol találtok magatoknak jó nacit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tanácstalan vagyok, alacsony vékonyka lány vagyok és nehéz jó ruhákat találnom. Felsőket még úgy ahogy kifogok, de nacit.. Tallyba szoktam egyedül venni, de - nem tudom csak én járok-e így vele - alacsony hőfokon mosva is kinyúlik derékba/fenékbe pár hónap alatt. Pedig eleinte jól áll.


Tudtok még tanácsolni üzleteket vékony alkatra?



2019. dec. 5. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,


Tezenisben szoktam venni nagyon jó bőrhatású leggingseket, amik sokáig jól is állnak (160 centi/56 kg).


Ilyet vettem most, ez télre is nagyon jó meleg:


[link]

2019. dec. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

C&A

Lassan egy éve megvan és még mindig feszesen áll. Mivel a kedvenc farmerek, nagyon gyakran hordom és semmi baja, nincs semmi kikopva, se kinyúlva, se semmi.

2019. dec. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tezenis,Levi’s,Gas,Dsquared2.
2019. dec. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sinsayban vannak nagyon jók,amik bokánál normálisan összeszűkülnek, szóval azt nagyon tudom ajánlani, nekem nem is nyúltak ki.
2020. jan. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!