Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért járnak a fiatal 14-18...

Miért járnak a fiatal 14-18 éves srácok, akik ráadásul tök vékonyak, szűk, rövidített nadrágban, titokzokniban télen is?

Figyelt kérdés

Lányoknál még csak-csak értem, bár télen náluk sem, de fiúknál szerintem gáz. Az érintett korosztálytól kérdezném, ez most férfiasnak, divatosnak számít?

Szülők, ti hagyjátok télen, hogy úgy menjen el otthonról a gyerek, hogy kinn van a bokája?


2019. dec. 7. 12:19
1 2
 1/14 anonim válasza:
69%
Hülye divat
2019. dec. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező!

Vajon miért kell mindég férfiasnak kinézni egy pasinak?

Nem lehet néha hobortja valakinek a ruházkodás terén?

2019. dec. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Ez a divat.
2019. dec. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%
Ez a divat. Ha valakinek nem tetszik, nem kell követnie,de a fiatalok szokták.
2019. dec. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Ez a divat.
2019. dec. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Azért, mert ebben a korban sokan azt hiszik, hogy az, hogy jól nézzenek ki, az mindennél előbbre való. Szerintem amúgy ez elég vicces. Egyáltalán nincs bajom az általad leírt szettekkel, de ilyenkor...Nem hiszem, hogy nekik ez kellemes volna :D


Most mit tud csinálni egy szülő? Bezárja a gyereket a lakásba, ha így akar elmenni?!

2019. dec. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Én ezt inkább lányoknál láttam eddig. Bár gonosznak tűnik, de férjemmel mindig kinevetjük őket, mert nem hisszük el, hogy 5,0,-1,stb fokban fontosabb a divat, mint az egészség. Divat lett a hülyeség. Bár én 25 évesként válaszoltam.
2019. dec. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

2-es

Milyen néha? Mindig így néznek ki. Majmolják a többit, mert mint tudjuk, 1 bolond 100-at csinál.

2019. dec. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én vékony 30-asként is szuper szűkben járok, mert tetszik ez a feszülős super skinny divat. :) De eszembe nem jutna olyan rövidet felvenni, amiből kivan a bokám. Az egészségem fontosabb, úgyhogy marad a teljes hosszúságú feszülős fazon.

Attól még jól néz ki, hogy nincs ki valakinek a bokája belőle. :)

2019. dec. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pasi voltam.
2019. dec. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!