Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan nyomtassak 100db...

Intertacska kérdése:

Hogyan nyomtassak 100db egyszínű pólót, olcsón otthon?

Figyelt kérdés
Egy adott szo kerulne minden polo elejere, a hatuljara pedig szoveg vagy egy kép. A polorol ne jojjon le lehetoleg amit ranyomtattam hosszu ideig. Mit javasoltok, hogyan csináljam? Láttam ilyen oldalakat, de ott több ezer forintba kerül egy darab póló és én olcsóbban szeretném. Amit eddig lattam, hogy sima feher vagy fekete pamut polot magyarorszagrol mar szerzek par szaz forintert. Kell valami transzfer papir meg egy megadott nyomtato. a lenyeg hogy minel olcsobb legyen, gyors, lehetoleg otthon elkeszithető. Ötletek?
2019. dec. 11. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekelne
2019. dec. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem otthon nem lesz olcsó. Én írnék egy pólós cégnek, így hogy nagy tételben tervezel vásárolni esélyes, hogy adnak kedvezményt.
2019. dec. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%
Nyomtasd ki a szöveget,csomagold celofánba és vasald rá(rakj a tetejére sütőpapírt,hogy ne égesd meg).YouTube-on van egy csomó ilyen egyébként.Rendelhetsz transfer papírt is pl.aliról, nem drága csak hosszú idő mire megjön.
2019. dec. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Otthon nem igazán tudod olcsón kihozni,én is írnék pár ilyen jellegű cégnek,nagy mennyiségű rendelés esetén lehet velük megállapodást kötni,hogy bizonyos mennyiség után kedvezményt kapj.
2019. dec. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!