Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Céges bulira illik ingben menni?

Céges bulira illik ingben menni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy inges, munka közben sem sem szoktam hordani, sokkal jobban elvagyok egy pólóban vagy egy hosszú ujjú felsőben, kb. csak vizsgázni szoktam inget venni. Sosem voltam még ilyen hivatali karácsonyi vacsorán/bulin, szóval nem tudom mik az elvárások.


22/F


2019. dec. 13. 10:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát nézd... Függ a buli milyenségétől..Hol lesz?

Kocsmába nem kell ing. Étterembe illik. De amúgy egy galléros pólót is lehet elegánsan hordani (Legalábbis én tudok). Vagy egy V nyakú szövet pulcsit.


Aki meg a menedzser bulikat magyarázza...Most volt karácsonyi céges bulija a részlegünknek. 3 felsővezető volt ott. Abból az egyik mackónadrágban, és puma pólóban volt. Munkába meg farmer + ingben nyomja... Szóval...Menedzserek is leszarnak elég sok mindent. Ettől függetlenül röhelyesen nézett ki. Hogy hazavisz nettó 1-1,2 misit, de nem tud felöltözni. Mindenki elegánsan volt, javarészt ingben, kivéve ő.


Szóval illik, igen. Szerintem ne menj el mintás pólóban.

2019. dec. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!