Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajszik ti mennyit tudtok...

Csajszik ti mennyit tudtok költeni havonta ruhákra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 30 éves vagyok, és havonta 30-40 ezret költök ruhára. Egy egy databot szoktam venni, frissités gyananát. Illetve 2 évente télre szoktam beruházni 40-50ezerért kabátra. Vagy néha néha egy egy jobb táskára max 80 ezerért. 20-30 éves lányok ti mennyit költetek?

2019. dec. 14. 13:42
 1/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Én nem veszek havonta ruhát, akkor szoktam, amikor szükségem van valamire, de akkor annyit költök rá, amennyit szükséges (nem turkálóból, de nem is luxus márkáktól vásárolok, általában ilyen zara-mango kategóriában szoktam, de igyekszem a leárazásokat keresni). Most legutóbb mikor vásároltam, szeptemberben, akkor kb. 25-öt költöttem, vettem egy farmert, egy hosszú ujjú pólót, egy inget meg egy sálat.

Tudnék többet is költeni, de nem szeretek vásárolni, meg nem is tartom fontosnak, hogy 30 ezer ft-os pulóverem legyen.

Cipőre viszont nem sajnálom a pénzt, de azt nem sűrűn szoktam vásárolni.

2019. dec. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Hát én kb. évi szinten költök ennyit ruhára.

Max 10.000 havonta, de az a plafon, de azt sem érem el szerintem.

Sosem vennék ilyen drága táskát. A télikabátom kb. 15 ezer forintért vettem tavaly.

De ez ugye függ attól is, hogy mennyi a bevételed.

2019. dec. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Változó, de nem sokat.

Pulcsit max 4500-ért veszek, kabátot max 15-16 ezerért, de azt is ritkán, táskát meg max 5000 forintért.

2019. dec. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Most néztem ki életem legdrágább kabátját 15 ezerért. Egy darab ruhaneműt nem vennék 30 ezerért. Ha van 40 ezrem, és abból nem veszek legalább 10 (de több) ruhát, az már rossz üzlet.
2019. dec. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Annak a pasasnak is aki privátba nőnek adta ki magát, hogy megtudhassa milyen fehérnemű van rajtam.😂😂😂
2019. dec. 14. 15:27
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
30 vagyok, évente költök ennyit 😅
2019. dec. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
havonta átlagosan olyan 50 ezret költök ruhára. pl. októberben kb 1 pólót vettem 5 ezerért, de novemberben több mint százezret költöttem, mivel vettem egy kabátot meg egy csizmát is.
2019. dec. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem szoktam minden hónapban venni ruhát, csak amikor szükségem van rá, vagy pl. Nagyon megtetszik valami. Télre és nyárra szoktam általában bevásárolni, van hogy egyszerre kiadok 20-30ezret van hogy csak egy dolgot veszek pl.5ezer ft-ért.
2019. dec. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Metionin ***** válasza:
Hát nekem sem haladja meg az éves ruhavásárlás a 30 ezret. Az egyetlen ilyen drága cuccom a gyapjú szövetkabátom, de azt évekkel ezelőtt vettem és évekig hordani is fogom még. Egyébként akkor veszek ruhát ha valami tönkremegy vagy ha beszabadulok egy turiba és kincset találok. Nem igazán szoktam 5 ezernél többet kiadni egy ruhára, kivéve a cipő de azt is több évente veszek. Tudnék éppen költeni ilyesmikre elég sokat is de minek?
2019. dec. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem veszek havonta új ruhát.


Évszak végi nagy leárazásokon 40 ezer forintból egy kis szekrényt meg tudok új ruhákkal tölteni..


Máskor pedig, ha 1-2 darab nagyon megtetszik


N24

2019. dec. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!