Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rib*snek találjátok az ilyen...

Rib*snek találjátok az ilyen stílust?

Figyelt kérdés
Szeretem a nagyon kivágott felsőket, mondjuk köldökig egy neccbetéttel. Illetve például valami fekete 20 denes harisnya miniszoknyával. Én nem érzem annak, bulikba vagy randikra veszek fel ilyeneket. Viszont most a minap egy pasi azt mondta hogy egyszerűen nem tud koncentrálni semmire mert annyira szembevágóak a melleim annak ellenére hogy kicsik. Ti rosszat gondoltok arról aki felvesz ilyeneket?
2019. dec. 22. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Ha szép vagy és jó az alakod nem néz ribinek senki. Ritka alkalmakkor belefér ilyen öltözet, főleg ha szereted.


Ezt úgy írom, hogy nem tudom elképzelni milyen kivágott felső meg harisnya.

2019. dec. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Nőként hiszek abban, hogy a kevesebb néha több. És hogy van amit jobb "takarni" és csak az arra érdemes embernek megmutatni. Ettől függetlenül, ha valaki kivágott felsőt vagy miniszoknyát vesz fel, de ezeket ízlésesen párosítja, akkor nem gondolom hogy riban.cos lenne. Van akinek szimplán merészebb a stílusa, ha így jól érzed magad ne változtass. :D
2019. dec. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Buliba oké, randira szerintem erős. Én nem hordanék ilyet.
2019. dec. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%

Ebben semmi ribizlis nincs, ez egy szexi és nőies öltzözködés, ellenben nyáron a pitcsa gatya az az ami ribizlis csak valahogy az senkinek nem jut eszébe...


F

2019. dec. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
0%
Szimplán ócska vagy
2019. dec. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szexi és merész, nagyon bejön. Az a pasi nem tudja értékelni a jót. Nem gondolok semmi rosszat, emberileg-szellemileg ettől senki nem lesz se több, se kevesebb.


#4

"Ebben semmi ribizlis nincs, ez egy szexi és nőies öltzözködés, ellenben nyáron a pitcsa gatya az az ami ribizlis csak valahogy az senkinek nem jut eszébe..."

Azért nem jut eszébe senkinek, mert szokványos laza/szabadidős ruhadarab. Örülj inkább, hogy legalább sokat látsz a jó csajokból, ha meleg az idő.

2019. dec. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

6.

És szerinted egy combközépig érő szoknya ribizlis?

Mert itt sokan annak tartják,de egy pitcsa gatya amiből szó szerint kilóg a fél shegge az szerinted szabadidő ruha.

Ez igen!

Csupán az a baj ezzel a laza szabadidő féleséggel,hogy közintézményekbe is van pofájuk bemenni így!

Mellesleg teszek a nőkre magasról,így nem nézek rájuk.

2019. dec. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

"És szerinted egy combközépig érő szoknya ribizlis?"

Nem az. De ha az is lenne, mint embert, nem ítélem meg miatta.


"Mert itt sokan annak tartják,de egy pitcsa gatya amiből szó szerint kilóg a fél shegge az szerinted szabadidő ruha."

Nem csak szerintem, nézz szét nyáron. De amúgy miért is kéne a kedvedért hosszabb ruhába rohadnia bárkinek is?

Mellesleg hogy bírna az idegrendszered egy vízparti üdülőhelyet, vagy egy sima strandolást? Ott aztán tényleg minden kint van.


"Csupán az a baj ezzel a laza szabadidő féleséggel,hogy közintézményekbe is van pofájuk bemenni így!"

Ha nem megy be, akkor megnyugszik a kis lelked?


"Mellesleg teszek a nőkre magasról,így nem nézek rájuk."

Ahhoz képest jól felbosszantottad magad a témán. De amúgy igen, a nők is jobban járnak, ha nem foglalkozol velük.

2019. dec. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Látom erkölcsről még hírből sem hallottál úgy mint azok akiket látok mikor nyáron szét nézek...


És egy pár centivel hosszabb nadrágszár már tényleg meleg tud lenni.

Némelyik pitcsán idén azt sem tudtam eldönteni,hogy “rövid” nadrág van vagy bugyi.

2019. dec. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

#9 "Látom erkölcsről még hírből sem hallottál úgy mint azok akiket látok mikor nyáron szét nézek..."

De képzeld, nekem is van értékrendem. Csak nekem nem fér bele, hogy külsőségek alapján degradáljak valakit. És az "azért, mert csak" típusú szabályok sem férnek bele (avagy még egyszer: ha nincs kint a seggük, jobb lesz bármiben is bárkinek az élete?).

"Némelyik pitcsán idén azt sem tudtam eldönteni,hogy “rövid” nadrág van vagy bugyi."

Azt hittem, teszel a nőkre és nem is nézel rájuk. (#8-as válasz)

2019. dec. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!