Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, szerettek nyakkendőben...

Fiúk, szerettek nyakkendőben lenni?

Figyelt kérdés

Olyan jól áll nektek, de kétlem, hogy kényelmes.

18/L



2019. dec. 23. 12:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem, tényleg elegáns, de elég kényelmetlen.

Mondjuk nekem szerencsére egy évben csak pár alkalommal kell felvennem, különleges alkalmakkor, annyit meg ki lehet bírni.

2019. dec. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Utálok.

Majd akkor veszek nyakkendőt, ha te szívesen leszel egész nap matrózblúzban. ;)

2019. dec. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A matrózblúz aranyos, kényelmetlen mint a fene, ez tény, de nem utálom. :D
2019. dec. 23. 13:15
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem. Borzasztó kínszenvedés nyáron (ahogy az elegáns öltözködés úgy en block).
2019. dec. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
7%

Matróz ing férfi viselet de mindegy..

A kérdésedre válaszolva NEM!

Mivel útálom az egyenruhákat , és úgy kinézni mint más pasi.


F

2019. dec. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

de sok a laza srác errefeé :D


igen, nagyon kedvelem a nyakkendőt, ahogy azi nget, zakót, mellényt, öltönyt is!


férfiasabbnak, magabiztosabbnak érzem magam benne


ez meg hülyeség, hogy kényelmetlen, meg hogy egyenruha, ezt csak az mondja, aki csak "ünneplőnek" hordja, és nem ilyen stilusú a ruhatára, hanem van össz-vissz 1 öltönye meg nyakkensdője. Akkor igaz, hogy a fekete öltöny-fehér ing-fekete nyakkendő persze, hogy egyenruha... De ha ebben a lstilusban érzed otthonosan magad, és a megengedheted magadnak, hogy kicsit szabadabban, casual stilussal is kombináld, végtelenül lehet variálni a dolgokat egy alap atlagos heteroszexuális férfi ruhatárból, nem kell hozzá melegpasi gardróbszekrénye sem, csak fantázia...

2019. dec. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

bocs az elirásokért, gyorsan gépeltem...


amúgy még annyit hozzá, hogy én meg a póló-farmer "egyenruhát" utálom nagyon, azaz hogy manapság már ha nincs extra indokod inget, zakót venni, pl szabadidős programokhoz "kötelezőnek" tekintik sokan a pólót meg a farmert.

Holott én mondjuk parkban piknikezni is el tudnám képzelni, ha nem is a nyakkendőt, de az inget és a sportzakót egy farmerrel..

Én is hordok pólót-farmert is, de nem többször, mint inget. És pólót meg már jó ideje csak galléros teniszpóló fazont, mert elegem lett a kereknyakú lúzerségekből, amiket MINDENKI hord, pedig nem áll jól és férfiasan senkinek. Na, az az igazi egyenruha!

2019. dec. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

6!

Ha sok féfin van körülöttem nyakkendő akkor az nem minősül egyenruhának?

Nem véletlenül van ez a gyűjtőszó.

2019. dec. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Egyenruhának az minősül, akin színre, szabásra, mintára előre definiált konkrét ruhadarabok vannak.


Viszont aszerint, amit mondasz, való igaz, a póló farmer még inkább egyenruhának nevezhető.

2019. dec. 24. 11:26
 10/13 anonim válasza:
Saját esküvőmre se fogom felvenni. Már most mindenki kivan ájulva, de eddig se vettem fel. Most pont a saját ünnepségemen kényszerítsem magamra? nevetséges
2019. dec. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!