Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem szeretik sokan a...

Miért nem szeretik sokan a Vans márkát?

Figyelt kérdés
Sokszor olyan emberek cikizik akiknek egy vans termékük sincs.
2019. dec. 23. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Mert mindenki azt hordja mert azt gondolja hogy juj de divatos, közben nem is néz ki jól, ráadásul túlértékelt fos. Na ezért.
2019. dec. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tőlük kellene megkérdezni...:D Mellesleg szerintem azért szidják, mert mostanság ez az egyik olyan márka, amit divat szidni. Engem mondjuk nem hat meg, ez egy klasszikus márka klasszikus modellekkel.
2019. dec. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem sz.rul néz ki és túlárazott. Ja meg igen, egy csomó kis 15 éves ezzel henceg a szülei pénzén meg -10 fokban, hóban hordja, mert “menő”. Converse-ről ugyanez a véleményem.

Ja és mielőtt azzal jöttök, hogy jajj, irigy vagyok, hát nagyon nem. Simán kiadom egy Vans árát cipőért, HA megéri nekem.

De egy tornacipő (amiben még csak rendesen sportolni sem lehet a neve ellenére) számomra nem ez a kategória.

2019. dec. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%

#3

Gondolom egy doboz gyufa kapcsán nem tudnál ekkora kirohanást intézni , csoró kicsinyes szarvagy ez az igazság.

2019. dec. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Te mégis kinek képzeled magad, hogy így mocskolj ismeretlenül?

Mindezt azért, mert nem vagyok jó véleménnyel egy márkáról?😂

Itt te vagy a fröcsögő, személyeskedő szerencsétlen. A kérdező magyarázatot kért valamire, én meg leírtam. Pont semmi közöd hozzá, hogy NEKI mit üzenek.

A gyufa meg hogy a farkincába jön ide? Meg milyen “kirohanást” hallucinálsz?

2019. dec. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert tömeg. Minden második tinédzser vans cipőt hord. Ráadásul nem is túl olcsó.
2019. dec. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert mindig divat valamit szidni. Itt még a h&m-zara kategóriát is fröcskölik. Szerinted? :D
2019. dec. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk igaz.

Köszi szépen a válaszokat :)

2019. dec. 24. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!