Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Havi 1 ruhadarab vásárlás...

Havi 1 ruhadarab vásárlás elég lehet?

Figyelt kérdés

Nincs túl sok pénzem, illetve úgy fogalmaznék, hogy próbálok inkább gyűjteni, mintsem mindig mindent elkölteni, ezért most ujevtol eldöntöttem, havi 20.000 megy a gyűjteménybe, ezt nem költhetem el. Ami maradna az kb 5ezer ft/hó, tehát sztem havi 1 ruhadarabot tudnék venni magamnak. Vagy bármi mást, amire szükség van. Elég sokat fogytam és változtam, így most a ruhataram nagyon gyér, újat kell kialakítani, de ezzel a havi 1 új darabbal. Szerintetek túl kevés?

Jó persze ha pl nyárra vennék topot, akkor abból kapásból 2-3 is kitelik 5ezer forintból, de pl ha pulcsi kell, akkor csak 1 fér bele.


2020. jan. 5. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egyet se veszek
2020. jan. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Alapból attól, hogy fogytál, gondolom a régi ruháid közül is tudsz mit hordani, nem egyik napról a másikra cserélnéd le a ruhatárad..nekem van olyan hónap, hogy ruhát sem veszek, ergo ugyanúgy a "régi" ruháimat hordom.
2020. jan. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sok
2020. jan. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
érdemes hónap elején benézni kilós turiba.
2020. jan. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd át a ruháid és, hogy mire van szükséged. Én is a használtat ajánlanám, turkáló, gardróbcsere, marketplace stb. Olcsón tudsz (számodra)újakat vásárolni. Na meg fektess be egy két alapdarabba.
2020. jan. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!