Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nőként vehetek férfi farmert?...

Nőként vehetek férfi farmert? Vagy "tökös" lenne?

Figyelt kérdés
2020. jan. 20. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom megvan az oka a gondolatnak, így lesz ami kitöltse, tehát nem lenne tökös.
2020. jan. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem unod még ezeket a kérdéseket? :D
2020. jan. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Felpróbálod, ha rendesen áll rajtad, akkor semmi gond, ha meg nem tetszik, akkor nem veszed meg.
2020. jan. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
vehetsz, de nem lesz kényelmes. a férfiak csípőtájékon nem úgy gömbölyödnek, ahogy a nők, ezért a nadrágok is máshogy vannak szabva
2020. jan. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem van, teljesen jó, kényelmes. De próbáld fel előtte, mert nem biztos hogy neked bejön, ugye a formáid miatt :D
2020. jan. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
88%

Nekem van férfi farmerom, jól áll. Fel kell próbálni, és megnézni, milyen, mást nem tudok.

Rajtam sok női nadrág is "tökös", szóval nem azon múlik, milyen nemű a ruha lol .

2020. jan. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nöként a nöi farmer nem passzol, oldalt a csípömnél eláll, mert nem széles a fenekem. A férfi farmerek viszont tökéletesen állnak és szépen símulnak az egyébként igen nöies fenekemre.
2020. jan. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Na, én meg arra gondoltam már, hogy férfiként nőit veszek! :D Nőiből általában sokkal nagyobb a választék. Van rengeteg fazon, szín. Férfiből sokkal szegényesebb a választék. A legtöbbnek a szabása olyan elnagyolt, buggyos. Azt sem igazán értem, hogy a férfi farmeroknál mért kötelező a hatalmas méretű hátsó zseb, ami le van csúszva egészen a combrészig. Szinte mindegyik ilyen. Irigylem, hogy a női modelleken sokkal kisebb a zseb és nincs lecsúszva olyan furán lentre.
2020. jan. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nyomorultúl nőietlen lenne...


Ééés a szokásos!


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


A 3-as és a 25-ös versnyző törlése a diszkriminatívitás egyensúlyba hozása végett.

2020. jan. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!