Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki lehet menni az utcára...

Ki lehet menni az utcára fürdőalsóban illetve bikiniben? Vagy megszólnak esetleg megbüntetnek érte? 25F,27L.

Figyelt kérdés

2020. jan. 22. 18:08
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Papucsot se. Tavasztól őszig mezítláb járunk télen papucsban de rövid ideig télen is szoktunk mezítláb. Mindkettőnknek vannak gerinc problémái és mezítláb kényelmesebb.
2020. febr. 4. 19:44
 22/31 anonim ***** válasza:
Oké, de utcán is úgy jártok?
2020. febr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Igen.
2020. febr. 4. 19:54
 24/31 anonim ***** válasza:
66%
Na, mondtam én, hogy itt valami toronyhiba lesz.
2020. febr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Milyen torony? A toronynak semmi köze ehhez a kérdéshez.
2020. febr. 4. 20:38
 26/31 anonim ***** válasza:
61%

Ha a mai neten lógó kiskölköket kérdezed, akik térdig érő gatyában fürdenek és zokni, zártcipőben töltik az egész nyarat, és még a Napot is csak képernyőn látták, akkor semmi jóra ne számíts.


A 20. században természetesen az emberek fürdőruhában mászkáltak nyáron az utcán - már aki nem a gyárba igyekezett, nem volt ebben semmi pláne, tudták, hogy a tóra megy. Egy-egy Bp. közeli tóparti állomáson olykor százával szálltak le a hugyosbéhávéról fecskékben meg kétrészes bikinikben a népek. Az ilyen kánikulás kéthetekben ez így ment. Jó, ha minden harmadiknál volt valami törülköző vagy szatyor. Meg az a nyakba akasztós ilyen pezsgőtablettás flakon, amibe a pénzt tették.

2020. márc. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%
Hát pedig én nem szívesen nézegetném ezt a húspiacot. Főleg nem bkv járművön nyomorogva 10 centiről.
2020. márc. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Csak utcán gondoltam. Tömegközlekedésen nem. Ott már azért szólt a sofőr ha póló nélkül voltunk.
2020. márc. 24. 08:08
 29/31 anonim ***** válasza:
És a lakáskulcsot hova teszitek?
2020. ápr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Nem tiltja jogszabály. Szóval jogotokban áll. A fürdőruha nem számít szeméremsértésnek.

Balatonon volt már hogy én is egy szál fürdőgatyában és papucsban flangáltam végig a part és a szállás között. Az is volt 1 km. De városban, azért egy pólót felvennék.

2020. máj. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!