Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők, milyen stílusú...

Lányok, nők, milyen stílusú pasikat szerettek?

Figyelt kérdés

Linkelnétek pár összeállítást, hogy szerintetek manapság, hogy kéne öltözzön egy 20on éves srác.


Most hagyjuk, hogy mindenkinek legyen meg a saját stílusa, a nők véleményére vagyok kíváncsi :)



2020. jan. 26. 17:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az osszes noere egyszerre? Kortol, stilustol, mindentol fuggetlenul mindenkinek tetszeni kellene annak az elkepzelt idealis pasinak?


Segitek: mar a kerdes is hulyeseg, pont mintha azt kerdeznem milyen lanyokat szeretenek a pasik.

2020. jan. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem a rocker pasik jönnek be. (az igényesebbje)

Hosszú haj, bőrkabát, fekete nadrág, szakadt nadrág, tetkó, ékszerek stb.

Nem mondom, hogy az átlagnak így kéne kinéznie, de nekem ez a zsánerem

[link]

Mondjuk ez régi kép, sajnos manapság nagyon kevés az ilyen stílusu pali.

persze, a legtöbb csajnak (főleg a tiniknek) ez jön be:

[link]

Ha népszerű akarsz lenni, akkor az utóbbit választod, de ha csúnya vagy a ruha és a frizura se segít rajtad. :/

2020. jan. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Én inkább azt mondom mit NE vegyél fel semmiképp: a boka villantós, szűk farmer a mai fiúkon szerintem borzalmas 😀
2020. jan. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Lehet most hülyén fog hangzani, de egy belebújós pulcsi, fekete farmer sima sportcipővel, ami legjobban bejön valakin. Most így általános viseletre gondoltam. Ha valaki nagyon elegánsan, perfect lakkcipőben élére vasalt nadrággal, öltöny-ing kombóban van, úgy, hogy mondjuk nem elvárás a munkájához, nekem valamiért ilyen felsőbbrendű érzetét kelti bennem🤔

De ez saját vélemény, valakinek pont ez jön be

2020. jan. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Minél egyszerűbb ruhák, így télen kötött pulóverek. Semmi feltűnés, letisztult stílus
2020. jan. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%
Ennek a kérdésnek semmi értelme. Illetve de, az jön le belőle, hogy nem tudod ki vagy, és önbizalomhiányos vagy, mert aki rendben van önmagával, az nem kérdezi meg, hogy hogyan nézzek ki, hogy mások elfogadjanak. Bocsi.
2020. jan. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%
És ez neked miért fáj?
2020. jan. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nem fáj, a kérdésre válaszolni nem lehet, mert ahány nő, annyi ízlés. Viszont aki rendben van önmagával, azt pont nem érdekli, hogy melyik nőnek mi jön be, mert úgyis rátalál arra a nőre, aki elfogadja őt olyannak, amilyennek. Akár buddhista, akár rocker, akár könyvmoly, akár drum and bass rajongó.
2020. jan. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De nem ezt kérdezte. Szerinted ez hasznos válasz? Gondolod h magától nem tudja ezeket? Semmi újat nem mondtál...
2020. jan. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Mazsidrazsii válasza:

Hát szerintem ha valaki ápolt az nagyon lényeges, aztán ami az én izlesemnek tetszik az a bőr cipő vagy sportcipő, valami egyenes szárú farmer vagy szürke esetleg bordó nadrág, aztán egyszínű pólók, kockás ingek, bőrdzseki vagy hasított bőr kabát, tetszik ha vannak színek a fiún.

De ha már itt vagyunk elmondom mi az ami nagyon nem: csőnadrág. De komolyan ez annyira nem férfias! Aztán a gagyi feliratos cuccok, nem azt mondom hogy ne legyen felirat, hanem egységes és letisztult legyen az összkép. Az egyszínűvel nem tudsz mellélőni. Pl fehér póló mindenkinek jól áll, akár barna nadrággal, zölddel vagy farmerral. 23/L

2020. jan. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!