Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők, milyen stílusú...

Lányok, nők, milyen stílusú pasikat szerettek?

Figyelt kérdés

Linkelnétek pár összeállítást, hogy szerintetek manapság, hogy kéne öltözzön egy 20on éves srác.


Most hagyjuk, hogy mindenkinek legyen meg a saját stílusa, a nők véleményére vagyok kíváncsi :)



2020. jan. 26. 17:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10

A "fehér póló mindenkinek jól áll" résszel nagyon nem értek egyet. Túlsúlyoskknak és kifejezetten soványaknak előnytelen. Igazán sportos alkatúakon mutat jól, vagy ha együtt viselik valamivel, ami alakot ad nekik, pl motoros bőrdzseki.

2020. jan. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem az átlagos, egyszerű tetszik leginkább. Farmer + póló összeállítás tökéletes.


[link]


[link]


Bőrdzsekit is imádom (nem kell hozzá "rosszfiús" stílus):


[link]

2020. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

[link]


Amiről ez a fickó beszél az arany. És az outfitek benne nagyon bejönnek

2020. jan. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Megmondaná valaki, hogy miért lettem lepontozva? 2. vagyok. Csak a véleményemet mondtam el, ahogy mindenki más is. Köszi, kap mindenki egy piros kezet.
2020. jan. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!