Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A molett boltok miért alma...

A molett boltok miért alma alkatú nőkkel reklámoznak?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt látom, hogy alma alkatú nőkkel reklámozzák a ruhákat. (alma alkat = csoffadt lábak és nagy buflák felsőtest, aránytalan az egész) Ez miért van?
2020. jan. 28. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Mert arányosan telt, így jobban mutat rajta a ruha. Egyébként rosszul tudod, alma alkat = egyenletesen telt, körte alkat = leginkább a hátsó nőtt meg.
2020. jan. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%
Nem tudom miért van így, ha így van egyáltalán, de ha egy alma alkatú nő lefogy, neki van a legjobb alakja. Vékony lábak, karok, széles vállak.
2020. jan. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocs, de tök hülyeséget írtok!

Hogy lenne már arányos valaki, akinek nincs dereka?

Az alma alkatúak épp hogy lefogyva sem arányosak. Olyanok, mint Tóth Vera, szegény hiába fogyott le, buflák maradt a felsőteste.

Az arányos alkat a homokóra, de olyan nagyon kevés nőnek van.

A körte sem arányos, de még mindig jobb, mint az alma.

2020. jan. 29. 02:22
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Én úgy vettem észre, inkább homokóra vagy körte alkatúakkal, esetleg egyenes...
2020. jan. 29. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a honokórás kérdező?

Volt egy kérdésed h kihaló félben van a homokóra alkat XD

A molett boltok mèg mindig homokóràval reklàmoznak, én nem tudom hol laksz, hogy ezt nem veszed észre. Vagy lehet nem tudod megállapítani.

Plus size modellekkel szoktak reklámozni a nagyobb ruhàkat. A plus size lányok is nagy részt homokórák.

2020. jan. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Tóth Vera nincs lefogyva. Egy alma alkatú nő akkor van lefogyva, ha lapos a hasa.
2020. jan. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert csinos a lába... Es igy jobban mutat rajta a ruha..


Amugy meg tököm kivan a molett ruhakkal. Nagy melleim vannak. Vagy kicsi ram a ruha(ami atlagos meret) vagy nagy. Mert mellben erős vagyok... De a karomon, meg mindenhol mashol lóg🙄.

Ja vagy rövid es mivel nem alma alkatom van, a labam nem szép :D

2020. jan. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!