Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 17-21 éves lányok ti hol...

17-21 éves lányok ti hol veszitek a ruháitokat?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, a ruháim többsége H&M, Pull&Bear,New Yorker, Zara , Stradivarius-ból való. Tipikus pláza márkák , de nem igazan tehetem meg, hogy 8-10ezernél többet költsek pl farmerre. Az a gondom ezekkel a márkákkal, főleg a New Yorkeres cucokkal, hogy havonta új nadrágot kell vennem, mert kiszakad, kinyúlik mi egyéb. Egyszer vettem ott egy oliva színű felsőt, láncból volt a pántja , nagyon szép volt. Hazavittem, kimostam, másnap mikor felvettem leszakadt a lánc. Gondolhatjátok. :D Szóval egy némelyikkel befürödtem. Ti hol vásároltok? Kort is írjatok!:)

2020. jan. 29. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Hogy tudsz egy hónap alatt tönkre tenni egy nadrágot? 😲

Én vagy H&M-ben vásárolok, vagy a C&A-ban, de csak szezonvégi kiárusításokkor. Amúgy gyakran járok turiba, a Hábából van farmerem és több felsőm is, amikor nagyon jól bírják, semmi bajuk.

2020. jan. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Inkább 2-3 hónapnak mondanám. Sportos vagyok de összeér a combom és kidörzsölődik és kiszakad. Nagyon sokat sétálok a munkahelyem és az otthonom között.😅
2020. jan. 29. 16:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Oh, így érthető. Vastagabb anyagú farmert vegyél, sok nagyon szép darabot kapni.
2020. jan. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Stradi, h&m, ptettylittlething

3 eve beruhaztam egy levis farmerre, megeri.

2020. jan. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mangoban is lehet jó cuccokat találni.
2020. jan. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

Turiban lehet kifogni jó minőségű nagyobb márkákat olcsón:) Igaz szerencse is kell de egyedi


17 éves lány

2020. jan. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Turkáló, kínai butik.
2020. jan. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Turiban vásárolok, mert ellenzem a fast fashiont.

Ez alatt nem csak a háda jellegűekre kell gondolni, tele van Budapest kis vintage thrift shopokkal, nagyon jó minőségű márkás cuccokat árulnak használtan. És biztos, hogy minden egyedi

2020. jan. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem mostanában nagy kedvencem a Bershka :D Azt nagyon tudom ajánlani, szuper ruhák vannak és jó minőségűek a nadrágok is. Ezenkívül még a Tally-t szeretem, New Yorker, Pull&Bear, meg a Sinsay is egész jó bolt, jó árakon. A H&M - be sokat jártam régen, de azt már nem szeretem.
2020. jan. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
Ezek kb tini boltok, személy szerint nem szeretem őket. Eszembe juttatja a gimit😅általában mindenki ezekről a helyekről öltözködött, ebből adódóan sok emberen volt ugyanaz. Meg általában gatyik is. Időt álló örök darabokat nem fogsz találni. Turkáló párti vagyok 15 éves korom óta😁 külön élet érzés
2020. jan. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!