Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok este bulizni miben...

Lányok este bulizni miben mentek ruha cipő smink?

Figyelt kérdés
2020. febr. 1. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem szoktam túlzásba vinni a ruházkodást

Valami farmer és egy kicsit csinosabb felső

A hajam alapból göndör(vagy valami olyasmi) szóval vagy még rágöndörítek vagy kivasalom

A sminket se viszem túlzásba

Tusvonal nude színek

Valami szájfény ilyesmi

2020. febr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a buli jellegétől is függ. Szórakozó helyre, nagyobb házibuliba, kicsit feszülős ruha kb combközépig érő, vagy szoknya passzos felsővel, valamilyen harisnyával, a cipőt pedig olyat veszek hozzá, amiben bírja a lábam az egész estés strapát. Általában lapos sarkút veszek, ami időjárástól függően lehet csizma, bokacsizma, vagy valamilyen topánka. Sminkelni nem nagyon szoktam, mert csak elkenődik buli közben, az meg szerintem elég ciki. Egy kis szempillaspirál, szemceruza, szájfény, amit használok ilyenkor.

Ha fesztiválra megyek, akkor meg valami mintás póló rövidnaci fekete harisnya, tornacipő, vagy sportcipő.


23/l

2020. febr. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!