Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem paraszt manapság férfiként...

Nem paraszt manapság férfiként (38) arannyakláncot (főleg vastagot) hordani?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt hallom h egy férfin egy ékszer legyen az az órája. Nekem is van egy kb 100000ft értékű arannyakláncom amit évek óta nem hordok mert parasztnak(hogy ezzel fejezzük ki anyagi hovatartozásunkat...),idejétmúltnak tartok. Bár lehet,hogy régen is paraszt szokás volt,csak én finomodtam ki.
2019. jún. 23. 06:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
régen és most is paraszt szokás
2019. jún. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Cigányoknál szokás azzal villogni
2019. jún. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

"Mindenhol azt hallom h egy férfin egy ékszer legyen az az órája."


Ez eszetlen nagy baromság. Nem tudom, honnan származik, mértékkel az öltözetéhez illesztve férfi is viselhet ékszert, hüvelykujjnyi vastagságú arany és ezüstláncok pedig mindenkin rosszul mutatnak, aki nem a pápa.

2019. jún. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Konkrétan cigányos
2019. jún. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A vastag az egyértelműen gáz,de egy olyan szolidabb,vékonyabb nyaklánc mondjuk egy medállal az is gáz?
2019. jún. 23. 09:37
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

#5

Szerintem kb. 4-6mm-ig belefér, hosszra pedig 50-55 centi. Az elég nagy méret, hogy egyértelműen férfias legyen, de még nem túl hivalkodó.


Tehát ezek például kb. olyanok:

[link]

[link]


Persze vékonyabb is működik:

[link]

De az egy testesebb férfin már szerintem "eltűnik".

2019. jún. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

Nekem is van egy gyűrűsujj vastagságú tömör arany nyakláncom és 41 éves létemre is hordom pedig 30 voltam mikor vettem és magamért szereztem mivel rajongok az aranyért.


Hogy erről kinek mi a véleménye, magasról.....

2019. jún. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5%
Még annyit tennék hozzá,hogy egy kissé unalmas már hogy egy férfit kommunista stílusban kötelezik mindenre etikett gyanánt.
2019. jún. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%

Inkább gyűrű akkor.

Lánc ruha alatt oké.

2019. jún. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Lánc ruha alatt oké."


Ha nem látszik, akkor minek? Ez nem olyan, mint a titokzokni, hogy higiéniai okokból veszi fel az ember és jobb lehet, ha nem látszik. Kb. annyi értelme van így, mint sminkelni a burka alá.

2019. jún. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!