Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért kell kisiskolás lányokra...

Miért kell kisiskolás lányokra olyan szoknyát feladni amiböl a fenekük bugyijuk kivillan?

Figyelt kérdés
2020. febr. 9. 12:52
 1/9 A kérdező kommentje:
Ünnepélyekre gondolok
2020. febr. 9. 12:52
 2/9 anonim ***** válasza:
10%

Mert már fiatalon elkezdik a ribizli szoktatást,nevelést aztán kesőbb láthatjuk mi lett belőlük, bugyi méretű pitcsa gatya.

Néha nemtudom eldönteni,hogy bugyi vagy mi van pár félkegyelműn.

2020. febr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Mert gondolom a szülőt is hasonlóan nevelték, hogy a nagyon rövid szoknya az teljesen okés.
2020. febr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Senki nem kényszeríti rá őket, hogy ilyet felvegyenek. Sőt, nem minden kislány öltözködik így. Akik így öltözködnek, nincsenek szülői kontroll alatt, vagy maguk a szülők is ugyanilyen defektesek.
2020. febr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem sokszor az áll a hátterben, hogy a gyerekek baromi gyorsan nőnek. Pl megveszenek egy szoknyát az évnyitóra, az már siman lehet, hogy rövid lesz karácsonykor és mivel ritkán veszik fel így csak az utolsó utáni pillanatban derül ki, hogy nem jó a méret.

Nekem legalábbis anno ezért volt minden évben térdigérő.

2020. febr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Amit az utolsó írt. Bár erre a célra tartunk fekete cicanacit.
2020. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem tom nekem anno max azért villat mert anyám rámadott még egy bugyit supermanesen kívülre, hogy ne csússzon le a harisnya, és én nem tudtam viselkedni szoknyában (fejjel lefele a fán meg ilyenek)...
2020. febr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is kint volt a fenekem állandóan alsóban, egyrészt azért, mert nem tudtunk évente 2-3 szoknyát venni, tehát gyorsan kinőttem... másrészt előtte addig kúsztam-másztam, amíg a szoknya dereka fel nem csúszott a mellkasomra kb, úgy pedig igazán nem nehéz "villantani". :D

Akkoriban nem igazán érdekli a gyereket szerintem. Én legalábbis soha nem akartam mutogatni magam, se akkor, se azóta soha, de akkor simán elvoltam kilógó fenékkel, mert tojtam rá, őszintén szólva. :D

2020. febr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Háát... Sajnos beteg szülők világában élünk.
2020. febr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!