Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok nektek mennyi ruhátok...

Csajok nektek mennyi ruhátok van? Miből mennyi?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azért fogalmazódott meg bennem ez a kérdés, mert eljutottam arra a pontra, hogy nincs mit felvennem. Párom szerint felesleges ruhára költenem mert sok van a szekrényemben. Az a gond én ezt nem így érzem... Leírom nekem mit tartalmaz. Írjátok le ti is, illetve azt is, hogy vajon melyikünknek van igaza! Köszi☺


Farmer: 12db

Leggings: 3db

Póló: 9db

Hosszú ujjas: 10db

Pulóver : 5db

Ing: 3db

Rövid ujjú : 3db

Egybe ruha: 4db

Ceruza szoknya: 5db

Harisnya: 3db

Sapka: 2db

Kesztyű: 1db

Sál: 2 db

Télikabát: 1db

Átmeneti kabi: 1db

Cipő: 6db (3 torna cipő, 2 sneaker, 1 magassarkú bokacsizma)


Olyan 4-5 havonta veszek egy-egy valamit, de vannak 4 éve vett ruhák is a szekrényemben. Anyagilag megtehetném, hogy frissítsem.


20/L



2020. febr. 21. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi ruhából hogy-hogy nincs mit felvenned? Gondolom azért nem tudsz mit felvenni, mert ezek a cuccok már nem igazán tetszenek.


Egyébként a párodnak igaza van, ez darabszámra egy bőven jó ruhatár, sőt.


(nekem is van egy csomó cuccom, farmerek, pulcsik stb, de alig veszem fel őket, mert szinte mindig ruhában járok. tele a szekrény, de nem hordom a háromnegyed részét se).

2020. febr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam számolgatni...
2020. febr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem szoktam megszámolni, szerintem átlagos mennyiség, és a legtöbb ugyanolyan. Nagyon alap cuccok tetszenek, pl. fekete garbóm van vagy 4 majdnem tök egyforma stb. és igyekszem tartani magam ahhoz, hogy ha új ruhát veszek, akkor egy régi darabot leselejtezek.


Ha úgy érzed, nincs mit felvenned, valószínűleg azért van, mert meguntad a ruháidat. Kísérletezz új kombinációkkal vagy kiegészítőkkel, mielőtt nagybevásárlást tartanál, sokszor elég ennyi is, hogy felfrissítsd a ruháidat.


28n

2020. febr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

Csak az arányok rosszak. Farmer ők elég lenne 2. Sok a sportos cipő, azokat nem nagyon lehet szoknyával hordani, pedig abból is van 5. Amihez kevés a 3 harisnya. Póló 9, ezeket otthonra hordod?


Én eladnám a feles farmereket és a 3 sportcipőt. Vennék még harisnyát, combfixet és hozzájuk való szép cipőt, szandált, meg egy magasszárú, esetleg combcsizmát. Az elegánsabb felsőkhöz vennék csinosabb nadrágot. A sportosabb felsőkhöz vennék egy rövid és egy hosszú nadrágot (chino, cargo, paper bag).


És akkor ez még csak az alap, a különböző anyagokról nem is volt szó.


Remélem, bugyit hordasz! :D


Én minden szezonban veszek pár egymáshoz illő ruhát, 4-5 hónapig hordom, aztán megy a szemétbe, vagy itthon viselem. Nem túl jó időtállóak a mai darabok... Kivéve a bőr csizmák/cipők, arra érdemes beruházni.

2020. febr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

7 hosszú farmer, 2 rövid farmer(most adtam oda párat,mert már nem tetszettek), 6 hosszú szövet/elegánsabb nadrág(irodában dolgozom),4 rövid szövetnadrág, 4 szoknya. 4 ruha,2 romper. Felsők: 27 hosszú ujjú, 20 rövidujjú,2 body, 10 ujjatlan. 10 harisnya 1 bulis kabát. ,1 farmerdzseki, 1 tavaszikabát,2 téli kabát, 1 szövetkabát, 2 blézer,4 kardigán. Cipők: magassarkú, 1 oxford, 2 chelsea csízma, 1 futócipő, 2 converse, 1 new balance, 3 lapos elegáns balerina cipő, 1 nyári espardilles. 3 edzős gatya,5 edzős felső.

A fehérneműket nem írom:D

22L

2020. febr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Páromnak minimum duplája van ezekből, ha nem több. Felfordulok már a ruháitól, meg a sok cipőtől, táskától. Minden hónapban vesz/kap valamiket a ruhatárába és panaszkodik, hogy alig tud mit felvenni. Ez mire jó amúgy ez a sok ruhagyűjtés? Ő annyit mond, hogy mert kell és nem tud felvenni semmit. Igazából lesz.rom , hogy minden hónapban költ, meg ennyi cucca van, csak ne rinyálna. Szerintem teljesen normális a ruhatárad, egyetértek pároddal.
2020. febr. 22. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Farmered sok, pólód kevés, csini cipőd lehetne több.
2020. febr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!